аборт, къде?

  • 2 220
  • 9
Пиша като гост, защото с доста от хората във форума се познавам, а в случая ми се иска да запазя анонимност.

Така, оказа се, че съм бременна, а имам бебенце на по-малко от година. Причините, поради които не искам да запазя бебето са много, включително и тази, че пих лекарства (бях болна от грип), които не стават за бременни, от сорта на аспирин, доксициклин и т.н.

Искам да ви питам как стоят нещата с аборт по желание. Сега направо да тичам в някоя болница или първо да отида при гинеколога си? И можете ли да ми препоръчате болница, да ми кажете някакви цени и т.н.

Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Забравих да пиша, че съм от София......
Виж целия пост
# 2
Разбирам те и няма да седна да ти чета морал да не го правиш!Ти си знаеш най-добре! Аз не съм правила аборт,но 2 мои познати правиха в Шейново при Начко Чалманов.Прави се с вакуум,проблеми след това не са имали и бяха доволни от отношението.За цената ще те излъжа,но беше около 200лв.
Виж целия пост
# 3
ако искаш телефона му,ми пиши да ти го пратя на лични,или на е-маил(щом като искаш да запазиш анонимността си)!Ходила съм много пъти на прегледи при него и искам да ти кажа,че е от малкото лекари,които сядат да ти обяснят след прегледа какво точно ти има!
Виж целия пост
# 4
И аз да питам, ако има компетентни по случая:
Прави ли се аборт по желание на майка, чието дете няма 1г.?

Преди години имаше такова правило  Close  - важи ли и сега с пълна сила?  Rolling Eyes

Моля - дайте спешно отговори!  Praynig
Благодаря ви!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз знам,че се прави!Сега като платиш всичко правят Confused Много се ядосах на една от моите познати,които споменах по-горе.Единият аборт беше май,а следващият 3 месеца по-късно Sign Exclamation Според мен това е по-опасно! Не се ядосах,че и го направиха,ами че тя реши да го направи и сега съжалява.
Виж целия пост
# 6
Ходила ли си на гинеколог? Мисля, че е добре да отидеш при такъв и на който имаш доверие, да му споделиш всички подробности около положението ти, да те посъветва компетентно. А оттук и сигурно и от други места , ще си събереш информация за определени имена и места...
  Аз бих казала "НЕДЕЙ" , сърцето ми се къса, но те разбирам в какво сложно положение си и ти съчуствам. И все пак, помисли си добре преди да предприемеш тази решителна стъпка! Нека те прегледа специалист, може плода да не е увреден....незнам. В крайна сметка ти ще си вземеш решението по съвест!
Аз ти желая успех и да вземеш най-правилното решение и да ти се наредят нещата! Praynig
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Шани
И аз да питам, ако има компетентни по случая:
Прави ли се аборт по желание на майка, чието дете няма 1г.?

Преди години имаше такова правило  Close  - важи ли и сега с пълна сила?  Rolling Eyes

Моля - дайте спешно отговори!  Praynig
Благодаря ви!  Heart Eyes
 Би трябвало да не е променяно! Най-добре е да се провери при личният лекар. Ако се е запазило това правило, абортът е по медицински показания и би трябвало да не се плаща!
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета, тази вечер или най-късно в понеделник ще отида при гинеколожката ми и ще се разбера с нея. Аз просто исках да зная как горе-долу стоят нещата... Какво се прави точно, защото съм боса по тези въпроси.

wilma, нямам нужда от разубеждения миличка, решението е окончателно и повярвай, никак не ми бе лесно да го взема.

Биляна, ще ти пиша на лични тези дни за телефона на лекаря.

Благодаря на всички!
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Anonymous
Благодаря ви момичета, тази вечер или най-късно в понеделник ще отида при гинеколожката ми и ще се разбера с нея. Аз просто исках да зная как горе-долу стоят нещата... Какво се прави точно, защото съм боса по тези въпроси.

wilma, нямам нужда от разубеждения миличка, решението е окончателно и повярвай, никак не ми бе лесно да го взема.

Биляна, ще ти пиша на лични тези дни за телефона на лекаря.

Благодаря на всички!


Имаш и моето добро мнение за Чалманов. Преди години ми даде много ценни съвети и разяснения за аборта, какви последствия има, как да се намалят и т.н. Грижеше се за мен просто от симпатия. Срещни се с него. Не е задължително това да е окончателното ти решение за избора на лекар.
ПП. Аборта ми не беше по желание и нямам отговор на въпросите ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия