установиаване на бременност

  • 563
  • 8
бремена сам и не знам от к била сам с 2ма единиа преди 12.07.07 на тази дата ми доиде за последно термина ми е на 19април2008 вазможно ли е да сам бременна от първиа  молиа за експертно мнение и савет благодариа
Виж целия пост
# 1
Не, освен ако не караш цветна бременност, което обаче би могло да се разбере, в смисъл, че прегледът на ехограф би показал по-голям плод и съответно по-ранен термин  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз,ще помоля да пишеш грамотно,защото нищо не ти се разбира Peace
Виж целия пост
# 3
И аз нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 4
От датата на термина извади 280 дни и ще видиш вероятната дата на зачеването... след което може и да разбереш.
Във форумите всеки пише набързо и недоглежда... ма вземи под внимание съвета на siska79 - важно е за твоето собствено дете и за бъдещите поколения ....
Виж целия пост
# 5
Според мен не е възможно да си бременна от първия, ако цикълът ти е бил нормален като продължителност, обилност и т.н. И действително с ехограф ще се разбере най-добре според размерите на плода.
Моят термин беше на 20 април и последният цикъл също около 12 юли, преди тази дата вземах противозачатъчни. Затова смятам, че си забременяла, след като цикълът ти е свършил.
Виж целия пост
# 6
 doh
Виж целия пост
# 7
 Stupid

Нищо не разбрах, а желание да помогна имам ...
Виж целия пост
# 8
от това, което разбрах, мисля, че не си бременна от първия (щом след като сте били заедно, си имала М с нормална продължителност)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия