10 дни закъснение- отрицателни тестове?

  • 11 335
  • 13
не знм вече какво да си мисля ....закъснява ми десет дни /последно М ми беше на 19 септември/. не че е мн редовен по принцип, но този път засичах овулация, и тя беше на 2-3 октомври /т.е.- преди около 25 дни/. правих 2 теста- все отрицателни /единият беше от кутийката с тестовете за ову, а другият- шуърчек /миналия четвъртък беше той, а вчера- обикновения/. аз по принцип мн не вярвам на шуърчек, тъй като няколко пъти ми се падаха дефектни /без никакви черти/, но такъв ми дадоха в аптеката..... миналата събота правих и кръвен- казаха че според него нямало бременност, но преди това дълго време се чудеха в лабораторията дали не е рано за такъв тест.....като ходих в понеделник на гинеколког- той пък каза че още било мн рано за каквито и д било тестове и се разбрахме да отида в пон еделник за ехограф, ако не ми дойде дотогава /този гинеколког се води за може би най-добрият в града и разполага с най-модерна техника..../. абе, направо откачих с всички тези тестове, закъснение, надежди. изобщо- има ли смисъл да се надявам че има бременност или е напразно? как мислите? съжалявам ако звуча малко объркано....
Виж целия пост
# 1
От 19 септември досега са минали много дни....и ако има бременност би трябвало да ти отчете теста.не искам да ти давам празни надежди ,защото знам какво е и най вероятно знаеш и ти каво е !изчакай до понеделник и тогава ще разбереш!но ако наистина има бременост си мисля че щеше да ти даде положителен резултат.успех ти желая и дано да имаш хубави новини в понеделник Hug
Виж целия пост
# 2
И аз мисля че тестовете ,айде поне един от тях да речем щеше да покаже ако има бременност.Дано греша и тестовете да са дефектни.
Виж целия пост
# 3
ами предния път чак във втория месец бременност един от тестовете ми показа бледа втора чертичка /ама толкова бледа, че ти трябва богато въображение за да я видиш, а бях в 4 или 5 г.с./. за съжаление в 3 месец направих мисед.....затова сега ми се иска още от самото начало да хвана ако има бременност....дано нещо с моите хормони да не е наред и затова да не отчитат все още. е, ще видим в понеделник какво ще покаже ехографа...стискайте ми палци.
Виж целия пост
# 4
4 или 5 г.с.  е съвсем ранна бременност, не се учудвам, че не е отчел тестът. Съжалявам че така е завършило всичко Hug
Може би си от случаите, в които тестовете по-късно засичат бременния хормон.
Въпреки това, щом сега си засичала овулация, сигурно е, че слд установената овулация можеш да преброиш 14 дни, след които вече се води че имаш закъснение. Щом като има закъснение, 10 дни след закъснението можеш да отидеш на гинеколог и с вагинален ехограф ще се види има или няма бременност. Кръвният тест също е ефективен в този период.
 Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте, момичета Simple Smile От няколко дни разглеждам форума и много се надявам скоро да се включа активно и в други теми. Като видах поста на  Benissima, все едно че става въпрос за мен. Само че последно М ми беше на 21.09, а на 30,09 ни беше сватбата. След това заминахме на сватбено пътешествие и ето вече ми закъснява с 10 дни. Преди това бях на провитозачатъчни. Правих си 2 теста - на пръвия имаше съвсееем бледа втора черта, а на втория нищо Cry Гинекологът ми каза, че е още  нищо не се вижда и може овулацията да ми закъсняла и че е почти сигурен, че съм бременна от  4-5 дни  и да отида в понеделник  на ехограф. Остава ми само да чакам, но низвестността толкова изнервяща!!! Стисам палци на Benissima и дано и двете да се поздравим другата седмица! newsm10
Виж целия пост
# 6
Сигурна ли си, че имаш 10 дни закъснение?
Виж целия пост
# 7
ходих на гинеколог- бременност има! разбира се, още е съвсем в началото и сега много се надявам да се задържи....ще ходя пак следващата седмица, за да се види дали се развива нормално- ох, дано!
стискайте ми палци всичко да е наред.
Scarlett83- може би можеш вече да отидеш на ехограф- движиш се горе долу с мен, така че може и да се види нещо/както при мен-доста неясно, но все пак се виждаше/. дано и при теб резултатът да е положителен.
Виж целия пост
# 8
ЧЕСТИТО!!!   bouquet Лека и спокойна бременност ти желая!
Стискам палци всичко да е наред следващата седмица! Да пишеш как е минало

П. П. Лекарят предписа ли ти Дуфастон или Утрогестан? Това за моя информация
Виж целия пост
# 9
benissima  ЧЕСТИТО ще стискам палци всичко да е наред fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 10
Честито,миличка.Пази се и имай една красива и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 11
Здравей,честита бременност и от мен.Желая ти яйцето да се закрепи здраво и да изкараш най-леката и приятна бременност.Дай боже всеки му. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Бенисима ,честито,лека и безпроблемна бременност.
Виж целия пост
# 13
Стискам палци всичко да е наред. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия