Даите мнение!

  • 1 063
  • 28
Момичета кажете дали можем според вас да излизаме 1-2 часа след като е валяло newsm78, защото аз останах с впечатление от докторката , че не може като е влажно и има мъгла но сега тепърва предстои все такова време и ако не излизаме с дни ще се побъркам  #Crazyв къщи. Вие как правите?
Виж целия пост
# 1
Стига да не студено и като сложиш дъждобран, мисля че няма проблем.
Виж целия пост
# 2
При мъгла не бих излязла, но след дъжд съм излизала. Flutter
Виж целия пост
# 3
Ми ние си излизаме  Sunglasses
Не го извеждам при силен вятър,мъгла или дъжд. Ама щом спре да вали - моменталически навън! Иначе не вярвам на беб да му хареса да има изтрещяла от неизлизане майка   Joy
Виж целия пост
# 4
 Не съм чувала за след дъжд да не може!!! Още повече след дъжд въздухът е най-пречистен от прах. Даже пед-ката ни е препоръчвала такова време за разходки. Няма нищо лошо в това, че е влажно  newsm78 А за мъглата - със сигурност не е добре детето да диша такъв въздух!!  Naughty
Виж целия пост
# 5
Днес ми се наложи и излезнах - не беше спряло още да вали. След като спря дъжда, дори стана приятно за разходка - свеж въздух, идеален за сън.
Виж целия пост
# 6
Излизала съм и по време на мъгла, но с дъждобран.
Виж целия пост
# 7
Може, по тази логика не трябва да излизате цяла зима.Не трябва да духа силен вятър, да има мъгла или да е под 10 градуса.
Виж целия пост
# 8
Много е хубав въздуха след дъжд.Може разбира се.
Виж целия пост
# 9
Когато има мъгла досега не съм го извеждала , но след дъжд сме излизали. Peace
Виж целия пост
# 10
И аз съм много капризна с излизанията.Просто не знам до колко градуса минимум може да се излиза с бебето. newsm78
А предпочитам да излизаме с мъжа ми и бебето,а той се връща към 18 часа.
Виж целия пост
# 11
Само в мъгла не е добре,но веднага след като е валяло не е проблем,стига да не е студено и мъгливо.Днес например излизахме след дъжда,времето беше толкова меко,супер за разходка!
Виж целия пост
# 12
Излизала съм дори и в дъжд /в мъгла не си спомням/, когато беше малък слагах дъждобран и няма проблем, но сега е по-различно- не дава да сложа дъждобрана и затова при дъжд и силен вятър не излизаме!

И аз съм много капризна с излизанията.Просто не знам до колко градуса минимум може да се излиза с бебето. newsm78
А предпочитам да излизаме с мъжа ми и бебето,а той се връща към 18 часа.
Ми то вече в 18 часа си е почти тъмно, къде тепърва излизате? newsm78
Виж целия пост
# 13
излизали сме след дъжд стига да не е много студено и да няма мъгла. Моето педи ми беше казвала че ако температурата навън е под 0 градуса да си стоим вкъщи.
Виж целия пост
# 14
След дъжд излизаме,в мъгла не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия