Антивиагра - писна ми

  • 3 266
  • 20
Здравейте ! Ако някой знае препарат за НАМАЛЯВАНЕ на сексуалното желание ще се радвам да ме информира за него! Не знам верен ли е митът от българската казарма по комунистическо време че слагали бром в чая (най-вече) и храната за да не се изпедерасят войниците за 2 години! Сещате се какъв ми е проблема с половинката - аз си искам през ден (поне) а тя 2-3 пъти в месеца ако се сети черпя на другия ден всички приятели и колеги! Иначе си я обичам! Чувствам се вече като просяк! Да има нещо да намали моето желание поне да не се измъчвам и изнервям! Може би причината да е в мен! Питал съм многократно - но конкретен отговор и некви напътствия които да разрешат проблема не съм получил! Смятам и че не съм от типа "от вратата за краката"... ! Както и да е ! Знае ли някой нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Това наистина е проблем.
Не бих могла да те посьветвам каквото и да било, освен да не досаждаш постоянно на жената. Може би се чувства притисната от постоянните ти намеци и желания и й се убива още повече желанието.  Затова и механично ти откаzва.  newsm78
А 2 - 3 пьти месечно zа мен си е чисто "zадьлжение".

Почакай я. Покажи й, че имаш нужда и от друго, не само от секс. Сюрприzирай я - Гушкай я, покаzвай й че я обичаш, но не си искай директно. Понякога откровено отбльсква.
А понякога просто не си искай.
Ама как точно да стане... виж, не zнам  newsm78
Виж целия пост
# 2
Покажи й, че имаш нужда и от друго, не само от секс. Сюрприzирай я - Гушкай я, покаzвай й че я обичаш, но не си искай директно.
Ами както казах не съм "от вратата за краката" ! Разбира се не съм и много романтичен! То няма и време - работя на смени на две места! Като се прибера в 9 часа и трябва да мина през банята да вечеряме да си кажеме 2 приказки и като трябва на другия ден да стана в 5 часа къде да я вместя романтичната вечеря на свещи и т.н ! ...Е все пак от време на време и за това има време и се случва НО почти никога не помага!
Виж целия пост
# 3
Показвай и че я уважаваш ..да чувства ,че има преди всичко другар в живота ..Ако искаш ласка не е нужно да вървиш да и се молиш ..Милвай я повече без да й показваш сексуалност ...Нека в началото да се въздържаш от всякакви сексуални намеци ..просто я гушкай повече,обгръщай я с ласки ...Направи й вечеря на свещи с ароматни пръчици ...нека сама те пожелае .. Бъди мъж предизвикващ фантазии в една жена ..Всъщност можете и да поговорите за нейните сексуални фантазии, но нека темата дойде спонтанно в подходящ момент .. Води я по възможност на екзотични места ..провокирай различни положителни емоции в нея ..
Успех !
Виж целия пост
# 4
Ами то не че е оферта, ама в такива моменти на мен като ми писне - практикуваш си "ръкоблудство"... пък вече като съвсем закъсаш има си публични домове бол...
И аз трудно разбирам жените - понякога ме съсипва от секс, друг път като я хванат "дивите" не ще и да чуе...
Ама да пиеш бром това не е работа...
Всъщност най добре е да поговориш с нея... Но при мен поне не хващат декиш тия разговори - не и се правело и т.н....
Виж целия пост
# 5
Ами както казах не съм "от вратата за краката" ! Разбира се не съм и много романтичен! То няма и време - работя на смени на две места! Като се прибера в 9 часа и трябва да мина през банята да вечеряме да си кажеме 2 приказки и като трябва на другия ден да стана в 5 часа къде да я вместя романтичната вечеря на свещи и т.н ! ...Е все пак от време на време и за това има време и се случва НО почти никога не помага!

Раzбирам те и все пак  Thinking
Нали не очакваш, че всеки ден едно и сьщо няма да омрьzне на мацката... прибираш се, баня, хапване, секс в леглото... тьпотия.
Аz сьщо бих откаzвала и сьм го правила.
Няма трьпка.
И не става вьпрос zа вечеря на свещи. Обичай я, уважавай я, обграждай я, иzлушвай я, УСЕЩАЙ Я, (100% ти е намекнала или вьобще каzала от кьде идва проблема, мьжете доста често не успяват да раzберат, че всьщност жената говори сериоzно), бьди солидарен с нея и на пьрво време "не си искай"...
Направи така, че тя да те пожелае.



Ей тука Наско е уцелил в десятката.

Показвай и че я уважаваш ..да чувства ,че има преди всичко другар в живота ..Ако искаш ласка не е нужно да вървиш да и се молиш ..Милвай я повече без да й показваш сексуалност ...Нека в началото да се въздържаш от всякакви сексуални намеци ..просто я гушкай повече,обгръщай я с ласки ...
 .. Бъди мъж предизвикващ фантазии в една жена ..
...провокирай различни положителни емоции в нея ..
Успех !






@brendo_, това помага, но не решава проблема

Виж целия пост
# 6
  Обсипвай по-често женското й самочувствие с  нежни и красиви думи ..Жените обичат да им се гали слуха ....
Намирай повече време да й "помилваш" всички сетива...
Знаеш ли защо хората си вземат наздравица и се чукват с чашите .. когато са седнали на масата ..- за да влязат в действие и слуховите рецептори ...Първо - идва аромата носещ се от добрата гозба ,(рецептори на обонянието),след това виждаме яденето (влизат в действие зрителните)..чукваме се с чашите (слухови рецептори)..,докосваме храната (рецептори на допир)..,опитваме храната (вкусови рецептори ) и след това вече  се наслаждаваме на цялата й хубост  ...Така трябва и да е с любенето ..да влязат в действие всички наши сетива , за да може да му се насладим изцяло .. да усетим красотата на споделените ласки!
 
Виж целия пост
# 7
Да ти кажа жена съм и 2 пъти в месеца е наистина много рядко-аз не бих издържала при услоние, че спя до мъж.....но хора разни....

Незнам какво да те посъветвам-говори с нея по този въпрос, а ако пак не става-навън има много жени....
Виж целия пост
# 8


Незнам какво да те посъветвам-говори с нея по този въпрос, а ако пак не става-навън има много жени....
Ей това беше най -ценният съвет ooooh!
Виж целия пост
# 9


Незнам какво да те посъветвам-говори с нея по този въпрос, а ако пак не става-навън има много жени....
Ей това беше най -ценният съвет ooooh!
Аууу, забравих, че в този форум пишат само най-честните, които не кръшкат, не лъжат, ...с една дума само светици Laughing....
Виж целия пост
# 10


Незнам какво да те посъветвам-говори с нея по този въпрос, а ако пак не става-навън има много жени....
Ей това беше най -ценният съвет ooooh!
Аууу, забравих, че в този форум пишат само най-честните, които не кръшкат, не лъжат, ...с една дума само светици Laughing....
Хайде без квалификации ако може  Grinning.
Явно, ако имаше такъв проблем ти би постъпила по този начин Peace
Виж целия пост
# 11
Цитат
Явно, ако имаше такъв проблем ти би постъпила по този начин
Ако имах такъв проблем не бих търсила отговор и съвет от форума-има си сексолози за тази цел.....

А към автора на темата-една жена реши ли, че неиска секс, нищо не е в състояние да я промени-говоря от моя гледна точка Peace
Виж целия пост
# 12
Цитат
Явно, ако имаше такъв проблем ти би постъпила по този начин
Ако имах такъв проблем не бих търсила отговор и съвет от форума-има си сексолози за тази цел.....

А към автора на темата-една жена реши ли, че неиска секс, нищо не е в състояние да я промени-говоря от моя гледна точка Peace
ок Peace Hug
Виж целия пост
# 13
А жена ти работи ли, в къщи ли си седи, деца гледа ли? И за мен нещо основно - КЪРМИ ли?
Аз докато кърмех - нищооооо, грам желание за близост нямах, а и сили нямах, но си мислех, че съм станала фригидна....Но като спрях да кърмя - щастие-не съм била фригидна, а напротив.
Виж целия пост
# 14
Трябва да я дам на мъжа ми тая тема. Същата работа и при нас. Нито кърмя, нито деца гледам, ама не искам толкова пък. То става досадно просто и безсмислено...всеки ден Rolling Eyes Аз направо си му казах да си намери любовница, не щял...или поне тройка да бъдело Joy Абе въобще...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия