Възможно ли е забременяване?

  • 658
  • 2
Извинявам се предварително за може би глупавите си въпроси, но съм притеснена и затова пиша.Дано поне съм улучила мястото където да пусна темата.
Значи случая е следния: Сега имам някакви притеснения за бременност. Предишния ми цикъл беше на 11.10 със продължителност около 28-30дни. И сега тук смятам и се тормозя възможно ли е да има някакво забременяване. С приятеля ми вчера правихме секс ,като той свърши навън, не е за първи път,но въпреки всичко се притеснявам. Мислех си да пия хапче от рода на постинор дуо за след секс, но тук пише за много странични ефекти. И незнам може ли да има някакви последици за по нататъчна бременност, в смисъл може ли да се объркат нещо хормоните и да не мога да забременея.Знам ли много ме е страх, преди година преживях аборт и сега ако трябва да пия хапче,  изпадам в паника. А предпазни средства....доста несериозно се отнасям май към тях, просто с хапчетата не се получи, а презарвативи ...........Незнам сега съм в паника, и се чудя какво да правя,.Извинявам се още веднъж за глупавата тема,но съм много объркана. Мислех си , че ако стане бебе то е божа работа и ще си го гледаме, но разбрах някои неща и не мисля, че е възможно с приятеля ми да продължим заедно или поне ще бъде много трудно и това още повече ме кара да полудявам. Не искам да провалям живота на едно бебе и своя?!?!Не ме упреквайте,знам че е глупава постъпката, но вече свърши...така че сега ми трябва подкрепа и вашите мнения.
Виж целия пост
# 1
Мила питаща, който го е страх от мечки не ходи в гората. Най-добрият начин за предпазване от забременяване е липсата на секс.
Между другото на колко години си? Защото по написаното от теб не ти давам повече от 14. Я първо се пообразовай малко пък тогава почвай да се гушкаш.
Айде успех и умната

... Мислех си да пия хапче от рода на постинор дуо за след секс

Постинор дуо вече не се продава. Пуснат е друг заместител по аптеките.
Виж целия пост
# 2
 Според мен първо поговори с твоят приятел-и то директно за твоите съмнения;за вашите взаимоотношения дали са на основа секс(в този случай за във бъдеще си вземи поука и сериозни мерки) или ще се гради светло бъдеще (Mr. Green)
 Не е желателно аборти преди първо раждане(носи се голям риск след това за читаво поколение)
 А съмнения за половинката винаги ще има,дори и ако си попаднала на "подходящия" за семейство-ПЬТИЩАТА СА ОСЕЯНИ С ТРЪНИ-въпросът е и ти доколко вземаш решение за отговорност и задължения.Аз по-скоро вярвам,че жената избира таткото на децата си.Така,че ти можеш да вземеш правилното решение за себе си.УСПЕХ Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия