За ютиите?

  • 1 810
  • 9
Какви ютии ползвате?
Как ги поддържате?
Винаги ли източвате водата от резервоарчето?(поне на моето упътване това се препоръчва...след всяко гладене да се източва водата)

Виж целия пост
# 1
Моята е BRAUN SI-6250 . Доволна съм  Peace Не залепва, за разлика от предишната ми, която беше някаква измислена марка.
След всяко гладене източвам водата. Правя само това, нямам някаква специална поддръжка.  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз имам Филипс,доволна съм и не източвам водата!
Виж целия пост
# 3
Моята е Филипс, не източвам водата - има един бутон за самопочистване
Виж целия пост
# 4
И моята е Филипс EasyCare 3220. Откакто я имаме, не съм източвала водатар но често използвам функцията за самопочистване
Виж целия пост
# 5
Акваспийд - Тефал. Не източвам водата. Мъж ми се грижи за ютията... Blush

Какви са тия функции за самопочистване? Моята има ли такава?  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Моята е куча марка и я тероризирам ежедневно. Слагам само дестилирана вода, след като веднъж се наложи да я разглобя за основно почистване и изкарах разни гадости.
Виж целия пост
# 7
Имам Тефал от почти година-никаква специална поддръжка не съм  прилагала,а водата не изпразвам,защото обикновено ми се събира огромна купчина за гладене и водата все на достига даже Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8

Какви са тия функции за самопочистване? Моята има ли такава?  ooooh!

Ами горе долу функционира така: пълниш ютията с вода и я включваш на максимална температура,като изгасне лампичката я изключваш...слагаш я над мивка....въртиш копчето на самопочистване и самата ютия изкарва почти цялата вода през дупките  Peace

Аз преди имах Филипс също и бях много доволна  Peace

Сега съм с ето тази,но с антиваровиков механизъм  Peace Засега съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм с Филипс доволна засега повече от 4г. я ползвам.  Не източвам водата. Ето модела 
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011482

А сега съм хвърлила око ето на тази
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016470
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия