Бременна със съмнения за апандисит

  • 1 106
  • 5
Бременна съм в петия месец и от около две седмици имам болки долу ниско в дясно. Ходих на хирург и се оказа, че имам леко възпаление на апандисита. Някой до сега имал ли е такъв проблем.
Виж целия пост
# 1
Мила Краси, наистина неприятно преживяване е възпаления апандисит, дано да се оправиш бързо. Моя позната я оперираха в 5 месец от апандисит /има статия за нея в сп.9М, мисля че беше във февруарския брой/ така че не се притеснявай, тя роди живо и здрво момченце на 30 декември въпреки операцията.
Стискам палци всичко да се размине  Praynig КУРАЖ
Виж целия пост
# 2
Аз също имах такъв проблем, но ми мина и не се наложи хирургична намеса. Не се притеснявай, вече не е проблем операция на апандисит при бременни. Дано и при тебе мине леко. Flowers Four Leaf Clover  Успех. Grinning
Виж целия пост
# 3
По принцип самата бременност е предпоставка за възпаление на апендикса.И аз знам,че се оперира без проблем.Естествено стискам палци да не се наложи операция,защото каквото и да ти казваме сега,ти пак ще се страхуваш много.
Успех!
Виж целия пост
# 4
Някой да знае каква храна трябва да избягвам и какви превантивни мерки да предприема. Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 5
Аз имах същия проблем оше от самото начало на бременноста.Сега съм в 12 г.с. Тогава ходих на хомеопат и той ми каза , че е апендикса.Направи ми лекарство и постепенно ми отмина.Надявам се повече да не ме заболи.Тази събота или неделя пак ще го посетя и ще го попитам за избора на храна.
Поздрави на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия