За бенките да питам

  • 1 462
  • 19
Питам се кога им излизат бенките на бебетата.Аз лично имам бенки и то много красиво разположени,искам и бебчо вече да има(поне нещо да има от мен).Но кога?
Виж целия пост
# 1
и аз имам много бенки и на дъщеря ми на 5 месеца и излезна първата бенка на крачето.
Виж целия пост
# 2
Някои деца се раждат с бенки, но колкото и красиво да изглеждат понякога, могат да бъдат бомба със закъснител. Особено ако са изпъкнали трябва много да се пазят, за да не стане някоя беля.
Виж целия пост
# 3
около годинката
една зад ушето, над вратлето и една на петата на крачето
Виж целия пост
# 4
На дъщеря ми на 5 месеца !
Виж целия пост
# 5
Аз пък много исках никакви бенки, били те и красиви, да не се появяват на детето.От петия месец досега са три....
Виж целия пост
# 6
Първо реших, че има нещо изцапано, а се оказа сладка малка бемчица от ляво на дупето Simple Smile Излезе на около 6 месеца.
Виж целия пост
# 7
О значи да чакам и аз съвсем скоро,че Теодор на 31 прави пет месеца.Ще го преглеждам всеки ден Grinning
Виж целия пост
# 8
Едната я имаше още като се роди,а другата по-малка се появи в последствие.И двете са на крачето. Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз пък много исках никакви бенки, били те и красиви, да не се появяват на детето.От петия месец досега са три....
И аз,така исках,но тцаз,пък мразя всякакви бенки/имам достатъчно/
Виж целия пост
# 10
според мен бенките започват да се появяват с по-честото излагане на слънце
Виж целия пост
# 11
според мен бенките започват да се появяват с по-честото излагане на слънце

С това категорично не съм съгласна!
Виж целия пост
# 12
На 1г.6м. се появи 1-та бенка при дъщеря ми.
Виж целия пост
# 13
Нищо хубаво няма в бенките. Аз пък всеки ден се моля детето ми да няма бенки, защото аз имам ужасно много, ужасно черни и много опасни. Непрекъснато трябва да се следят от дерматолог, да не се излагат на слънце, да се внимава и прочие.
Виж целия пост
# 14
Дъдеря ми е на 4г. и има 2 малки бенки едната е на ръката и и излезе на 6мес. а другата е на челото почни в косата и и излезе на около 1г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия