Инконтиненцио след раждане

  • 1 306
  • 2
Здравейте всички! Обръщам се към вас за някаква информация относно инконтиненциото ( изпускане на урина, в следствие на отпускане на влагалищната мускулатура). Личният ми гинеколог, който води и раждането на моето бебе, беше безкрайно изненадан, когато му казах, че се изпускам. Той ми обясни, че това се получава, когато бебето е голямо или самото раждане е травматично. Аз родих за един час , а бебка беше 3.300. Първият месец не успявах да стигна до тоалетната Embarassed. Сега съм доста по-добре, но не съм както преди ( минаха 8 месеца , от както родих). Консултирах се с доц. Доганов ( "Майчин дом") и той ми препоръча да изчкам , ако мога, за да ми се направи пластика след 2-то раждане( вече мисля за второ Wink). Каза ми да правя упражненията на Кегел за стягане на мускулатурата.
Моля, ако някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем или има някаква информация за тази пластика, да ми драсне два-три реда
и да сподели!
Виж целия пост
# 1
 и на мен ми се случва,а нито раждането ми беше травматично,нито бебето беше голямо.Когато кихна или се изкашлям силно и усещам,че се изпускам мъничко Embarassed Добре,че не е всеки път.Чувала съм за тези упражнения,обаче не се ли правеха преди раждането newsm78 незнам,може и да бъркам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Парадоксално е, но аз ги правех и като бременна, без някой да ми казва. Не мога да оставя нещата така- аз щом сега се изпускам- кой знае какво ще е , когато ( живот и здраве) стана на 50. Особено ако имам и второ дете  Praynig
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия