Косопад при мъжете

  • 12 493
  • 12
Мили мами, на моя мъж косата му пада поради генетична предразположеност, а е само на 25  Blush ...
Чувала съм и съм чела, че хапчетата Priorin, Pantogar и Pantovigar помагат 100% при жените. Дори приятелките ми са с положителни отзиви от тези медикаменти. Но как стои въпроса при мъжете?
Могат ли те да пият тези таблетки/капсули и помага ли при тях?
Ако знаете нещо, което може да помогне, моля ви да го споделите тук! Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
И моят съпруг оплешивява и сега го карам да пробва маската с тривитаминола. Казах му, че ако има ефект ще му пусна снимките тук-"преди" и "след" Wink
Виж целия пост
# 2
Моят приятел и той така, но има проблеми още от дете. Има себорея и от малък са го водили по разни лекари, но ефект няма и в резултат сега има много пърхут и скоро време може да остане с голо теме, а е на 29години. И аз ще следя ако някой сподели нещо по темата. Иначе винаги съществува вариант с присаждане на коса.

Каква е тази маска с тривитаминола?
Виж целия пост
# 3
Моj близък също страда от ранно наследствено оплешивяване. Ползва едно лекарство Миноксидил и някакви хапчета.

Тук има много инфо по въпроса: http://alopecia.8.forumer.com
Виж целия пост
# 4
Има и едни ампули на Виши, моят мъж ги ползва. При него няма наследствено оплешивяване, но му оредява драстично косата от година на година.
Виж целия пост
# 5
Нансен, би ли пуснала точното име на тези капсули на Виши или поне снимка? А ефект има ли?

Джени Б, моят също има кожен проблем-себореен дерматит, но с шампоана Кериум на Ларош Позе вече няма видими проблеми и сърбеж!
Виж целия пост
# 6


Каква е тази маска с тривитаминола?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236451.0/
Виж целия пост
# 7
Нансен, би ли пуснала точното име на тези капсули на Виши или поне снимка? А ефект има ли?

Джени Б, моят също има кожен проблем-себореен дерматит, но с шампоана Кериум на Ларош Позе вече няма видими проблеми и сърбеж!
Моят няма сърбеж, но има много пърхут. От къде мога да купя въпросният шампоан, каква му е цената?
Виж целия пост
# 8
Dercos са ампулите с апликатор, мисля бяха 18 в опаковка, ползват се 3 пъти седмично, 2 месеца, месец почивка, после пак 2 месеца, после пак месец почивка, и така до безкрай.Цената на една опаковка е някъде около 50 лв, стига за месец и половина. Комбинират се със същия шампоан Dercos на Виши - цена около 20 лв. Терапията спира косопада, не провокира растеж на нова коса. Има ефект, но е излиза доста скъпо, а и няма гаранция до колко ще спре процеса на оплешивяване. Ако имате пари в повече си струва да се опита.

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.gpc.ge/webgpc/i … 6hl%3Dbg%26sa%3DG

Само това намерих като изображение.
Виж целия пост
# 9
Моят няма сърбеж, но има много пърхут. От къде мога да купя въпросният шампоан, каква му е цената?
Цялата серия на Ларош Позе за кожни проблеми на главата е много добра! Кериум можеш да купиш в много аптеки, струва около 20-25 лева. Ние го купуваме в София от аптеката на улица Раковска срещу СДС на угъла.
Виж целия пост
# 10
Моят мъж пие едни витамини, които съм чула че са мн. добри newsm78 Казват се РЕВАЛИД.Приема ги вече втора седмица и още не мога да кажа за ефекта! Струват ок.30лв. кутийката.
Виж целия пост
# 11
За косопад при мъжете е подходящо да се взема SAW PALMETTO, другите му имена са карликова палма, сереноя репенс. Не е лекарство, а природен продукт.
Това е една палма джудже при приемането на екстракт  от която се блокира превръщането на общия тестостерон в DHT (дехидротестостерон). А именно дехидротестостерона е най честата причина за косопад при мъжете.
То и при жените е така, ама там е малко  опасно да се взима SAW PALMETTO.
До като при мъжете няма абсолютно никакви опасности и странични ефекти. Промяната при мъжете може да е само в положителна посока.
Виж целия пост
# 12
И Phyto имат ампули за косопад при мъжете.Казват се Phytotrixil и имат ефект.Мой приятел се оправи с тях. Мисля,че е хубаво и някакви хранитени добавки да се пият също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия