Отекли крака след раждане?

  • 3 367
  • 9
Здравейте, скъпи майчета!   bouquet
При мен са минали почти два месеца от раждането. В родилното "оставих" 12 кг. (общо бях качила 15 кг.), а продължават да ми отичат краката. Верно, че не съм Клаудия Шифър, ама в никакъв случай и не тежа, колкото в 9-ти месец. Мажа ги с Лиотон гел, ама не помага особено много. На някой случвало ли му се е и какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
При мен отичаха до 2-рата седмица след раждането и всичко спря изведнъж. Ако се притесняваш, пусни си едни контролни изследвания.
Виж целия пост
# 2
Най-добре се консултирай с гинеколога си Peace.Доста време е минало от раждането,за да продължават да ти отичат краката
Виж целия пост
# 3
При мен отоците спряха още на 1-2 ден след раждането.
Консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 4
Аз също имах оттекли крака след раждането ,но проблема отшумя след една-две седмици. Бях притеснена ,заради тези оттоци и ходих на лекар гледаме на ехограф и каза ,че съм получила леко възпаление на пикочния мехур. Доктора не ми изписа никакви лекарства ,защото кърмих само ми препоръча много течности и бани със смрадлика (тетра). Банитите ги правех по следния начин: сварената тетра разреждах с малко вода ,колкото да се напълни малко един по-голям леген и сядах вътре за 15-20 минути(трябва да е горещо колкото можеш да търпиш).Но мисля ,че е по-добре да се консултираш с лекар ,все пак доста време ти продължават оттоците.
Виж целия пост
# 5
И на мен ми отичаха до самото раждане след това се оправиха.Консултирай се със съдов хирург.
Виж целия пост
# 6
При мен отичането на краката продължи до около една седмица след раждането и след това се оправиха.
Консултирай се с лекар!
Виж целия пост
# 7
Може би до към 2 седмици след раждането продължи. Ще свикнеш да не стоиш права на едно място, предполагам.
Виж целия пост
# 8
На мен също ми отичаха краката доста време след раждането, но аз бях качила и доста килограми - 28. Сега имам да свалям още около 5-6 и този проблем вече го няма. Наистина по-добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 9
И моите отичаха до около месец след раждането. При мен обаче имаше останало парче от плацентата, което излезе от само себе си и за мой късмет не остави последствия. Най добре отиди на лекар. Не се плаши излишно понякога се дължи и на  промени настъпили след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия