Базар в ПАЗАРДЖИК- има ли желаещи да ни подкрепят?

  • 4 100
  • 45
Момичета, ние сма шепа майки , които също ще правят базар. Тъй като сме много малко нямаме възможност да разчитаме само на нашите си направени неща - няколко мамчета вече откликнаха, но ако има още желаещи да помогнат за базара ще ви бъдем много благодарни!
Предишният базар за 1 юни стана факт, благодарение на майките от страната!
Много разчитаме на подкрепа от Вас!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз редовно чета как се развиват нещата ,относно базара,но освен с изработени от самите майки неща не се сещам как може да се помогне.Ако има идеи, аз съм с много свободно време и с радост ще помогна:)
Виж целия пост
# 2
Аз редовно чета как се развиват нещата ,относно базара,но освен с изработени от самите майки неща не се сещам как може да се помогне.Ако има идеи, аз съм с много свободно време и с радост ще помогна:)
Яна имаше в предвид че това което ние изработим ще е малко, защото сме малко майки.
Теб какво те влече? плетене, шиене, рисуване, всичко което може да се направи с ръце ще ни свърши работа.
Кажи какво обичаш да правиш, със идеи ще ти помогнем Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ами аз по-скоро исках да разбера дали ако нещата,които мога да предоставя,не съм изработила аз,ще са ви от помощ?Ако имате снимки на нещата,които сте продали миналата година,моля да ми покажете:)
Виж целия пост
# 4
Позволявам си да се самоцитирам от една друга тема:

Мама Яна, аз по-напред в темата бях писала, че се замислям дали да не изпратя моите неща другаде, а не в София.
После дълго си блъсках главата къде точно да е.
Сега, след твоя пост въпросът ми се струва излишен.Мисля, че намерих отговора. Wink
Виж целия пост
# 5
Момичета, и в другата тема казах, ще ви пратя фойловете на тези картички в .jpg формат, за да си ги разпечатате на картон и да си ги продавате на базара.
Сигурна съм, че и другите момичета от фотошопската тема ще си предоставят картичките за тази благородна цел.

Изберете си.
http://shedevilbg.multiply.com/photos/album/18
Виж целия пост
# 6
момичета, позволих си да направя и самостоятелна тема - благодаря на Кампари Hug и на SheDevil Hug
Дано и други  откликнат!  bouquet

SheDevil - я кажи по-подробно за картона, на който трябва да ги разпечатим Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Предлагав ти следното:

След като си харесаш картички - и други момичета ще ти пуснат линкове към албумите си, прати ЛС за да се уточните. След като ти ги пратим на мейл-а, в .jpg предполагам ще е най-удобно, запиши си ги на диск и върви  Office1Superstore - във всички магазини имат лазерни цветни принтери, и поискай да ти ги разпечатат на формат А4 /по 4 картички на лист/.
Цената е 1.50 лв + 0.21 лв. за 200 гр. картон /тои е леко гланциран и е подходящ/. ~ 0,43 лв за картичка. Другият вариант е - с диска в цифрово фото - на гланцирана хартия. Леко ще наподобяват снимки, и хартията няма да са много твърди... newsm78
Виж целия пост
# 8
.....Сигурна съм, че и другите момичета от фотошопската тема ще си предоставят картичките за тази благородна цел.
Изберете си.
http://good-times.webshots.com/photo/2420566880098394827iyCFVx
Виж целия пост
# 9
.....Сигурна съм, че и другите момичета от фотошопската тема ще си предоставят картичките за тази благородна цел.
Изберете си.
http://good-times.webshots.com/photo/2420566880098394827iyCFVx
Знаех си  Grinning  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Кампари, чакаме да донесеш нещата лично - обещала си, пък и ракийката специално за теб отлежава  Laughing !
Виж целия пост
# 11
Аз, разбира се, ще пратя голямата част от плетките си в Пз. Ще пратя само малко на Видинки, щото сме им задължени и на Добричлийки, защото им е за първи път.  Grinning
Виж целия пост
# 12
Много съм щастлива, че и в Пазарджик ще има такъв базар. От 3 години живея в Свиленград, но все си ме влече към родния град. newsm01 Ще се опитам да помогна с каквото мога. Кажете ми къде точно го правите, защото аз всяка година си идвам за Коледа и искам да помогна и като клиент.  bouquet
Виж целия пост
# 13
ves_pepy, за 1 юни го правихме до "тортата" - на  открито - като за първи път , хората откликнаха и се справихме добре.
Сега изчакваме кмета да изберат, та да отидем лично да се разберем. Лошото е , че в града няма голям магазин, в който да помолим да ни отстъпят място...
за сега пак ще е на открито около тортата - да хванем потока от хора.
Ще кажем точно къде е ще е , в колко часа и ще се радваме всички, които могат да минат лично да ни видят!  bouquet
Ще пусна снимки от летния базар да видите  bouquet
Летяща - благодарности!
Ей, фотошопки - ще отида да видя в офис и наистина ще поръчаме поне малко картички - по колко може да ги продаваме!
ЕТО БАЗАРА ЗА 1 ЮНИ:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139266

ВЪРВЯХА ВСИЧКИ ПЛЕТЕНИ НЕЩА, декупажа, свещи, свещници, ластичета, гривнички, картички, ръкохватки, продадоха се веднага малките гобленчета в рамки, и едни чудесии на Летяща, ама като не ги разбирам...нещо като гоблени бяха..., рамки за снимки също, имаше едни играчки - шити от плат и  пълнени с памук - също се купиха/патенца, меченца/!
сега за базара за коледа пак - картички, коледни украси, абе каквото се сетите!
Виж целия пост
# 14
Кампари, чакаме да донесеш нещата лично - обещала си, пък и ракийката специално за теб отлежава  Laughing !
О, и от мен ракия!!!може и мезе Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия