Дерматолог в София ?

  • 593
  • 5
Писах в темата Здравен Справочник, но нямам отговори и пускам темата тук.
Прочетох във форума много добри отзиви за д-р Албена Ангелова. Моят проблем се появи, когато бях в пубертета. Имах пъпки по деколтето, гърба и раменете. След доста процедури пъпките по деколтето изчезнаха,а тези на гърба и раменете намаляха. Сега съм решила да се справя с проблема докрай. Знаете ли дали д-р Ангелова лекува възрастни  Thinking
Може да ви се стори глупав въпроса ми, но никъде не намерих информация за това. Ако някоя от вас е имала подобен на моя проблем и може да ми препоръча дерматолог ще бъда безкрайно благодарна  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз нямам точно твоя проблем,но съм доволна от д-р Нанкова в Медстом естетик.
Виж целия пост
# 2
VESIGH, каква е центата за преглед при нея ?
Виж целия пост
# 3
По принцип цената е 30 лв.за преглед,но една моя приятелка ходи скоро в центъра и ми каза ,че в момента тече някъква промоция с получаване на карти с отстъпка  за различните процедури в която промоция докторката дава безплатни консултаций т.е смятам и аз скоро да отида да си взема карта ,защото предлагат различни козметични процедури.Но ако искаш повече инфо можеш да се обадиш на тел.988-44-04 Надявам се да съм ти помогнала  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз се интересувам също по въпроса, но искам да попитам и нещо друго: от кои козметични центрове сте доволни и защо?
Аз например съм ходила само в Дерма про - на фотоепилация. И ми направи впечатление, че когато се падна при д-р Бърдаров има само положителен ефект от процедурата. Но когато не съм при него - или няма никакъв ефект, или ме изгориха накрая и повече не стъпих там...
Там примерно има много добри специалисти, по-средна ръка и начинаещи... Начинаещите също ги пускат на клиентите - да се обучават. Пък не казват предварително на клиента при какво качество специалист го разпределят #2gunfire И като си нов - викаш си "отивам в супер козметичен център - тука има само много добри специалисти, работят само с добри материали... Пък то - нц #Cussing out
Виж целия пост
# 5
В Медстом естетик  също предлагат фотоепилация аз ходя там и досега съм много доволна от услугите и обслужването им.Подлагам се и на една процедура наречена мезотерапия за заличаване на по-стари стрий и стягане на кожата за момента съм доволна от резултата Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия