днес храната от детска кухня junior menu беше...

  • 1 464
  • 21
има ли ползващи тази кухня? днес ориз и домати не се ядеше от кисело  #Cussing out
не мога да ги намеря по тел.л и им писах гневен имейл, че утре си чакам две порции като компенсация на днешния отврат.
липсваше ми и десерта, чакам и него. ако не - чака ги скандал по телефона и антиреклама, нищо че муха ги ухапала от такива като мен.  #2gunfire

вие сте?

пс. има дни с хубава храна, ама днес се изложиха като кифладжии....
Виж целия пост
# 1
Да това с ориза беше отврат добре че му бях сготвила. Sick
Виж целия пост
# 2
аз им направих рекламация и ме компенсираха на др. ден с допълнителна порция основно. bowuu можело значи.
Виж целия пост
# 3
какво стана с компенсацията?
Между другото, оризът с домати и доматените супи са винаги киселечки, осве, ако не сложиш щипка захар.
Виж целия пост
# 4
mi дадоха си ми две яденета на другия ден основни. за което съм ок, че реагираха правилно.
Виж целия пост
# 5
Да и ние си хапваме от там,но в последно време освен всичко друго храната е и доста солена,малко се поуливат и супите не са това което бяха в началото - вкусни и гъсти,и тях доста ги поразредиха,но пък иначе разнообразието им е голямо- все се надявам да пооправят нещата! Дано...
Виж целия пост
# 6
Между другото ориза с доматите при нас беше преди 3 дни и не беше чак толкова кисело,не знам защо при вас са го давали днес?
Виж целия пост
# 7
Между другото ориза с доматите при нас беше преди 3 дни и не беше чак толкова кисело,не знам защо при вас са го давали днес?
Темата е от 29 септември.

За сега съм доволна от кухнята. А с доматите - моят син така или иначе не обича манджа с домати и не му я давах. Днес например всичко беше страхотно и много вкусно.
Виж целия пост
# 8
да, днес беше супер храната! Peace кремът само не го ядохме (тя почти не ги яде, а й давам плод по тове време) , та на тати го дадохме, но той не го хареса много. на вас хареса ли ви?
Виж целия пост
# 9
да, днес беше супер храната! Peace кремът само не го ядохме (тя почти не ги яде, а й давам плод по тове време) , та на тати го дадохме, но той не го хареса много. на вас хареса ли ви?
Да, почти целия крем. Обаче другото - супата и мусаката бяха супер. За първи път изяжда абсолютно всичко, иначе все остава по малко. Дано продължат така!
Виж целия пост
# 10
oриза с праз от днес  Sick, язък, тъкмо ги похвалих.... буламач с лек дъх на мухъл...  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Така като чета се радам че се отказах от услугите им още през  лятото. Whistling
Виж целия пост
# 12
Направо тая седмица се поизложиха.Тоя праз довърши седмицата.... Close
Виж целия пост
# 13
мира, хайде да им се оплачем пак. аз вече им звънях и писах меййл тази седмица. ударете едно рамо.  Praynig още сега почвам да им пиля за праза  Crossing Arms
като си помисля, че ми обещаха да са коректни и отворени за мнения  Naughty Close
Виж целия пост
# 14
мира, хайде да им се оплачем пак. аз вече им звънях и писах меййл тази седмица. ударете едно рамо.  Praynig още сега почвам да им пиля за праза  Crossing Arms
като си помисля, че ми обещаха да са коректни и отворени за мнения  Naughty Close
Дай някакъв телефон че аз нямам никакви координати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия