топено сирене

  • 2 557
  • 20
Здравейте, моята Хубостница е на 1год и 1мес. и се питам вие давате ли на децата си топено пушено сирене на тази възраст. Тя е захранена с кис. мляко, сирене , кашкавал. без прясно мляко.
И щом не й давам да пие прясно мляко, мога ли да го ползвам като продукт за пиготвянето на кремчета? Това ще е един вид захранване, нали?
Блягадаря ви предварително за отговорите!!
Виж целия пост
# 1
Можеш да,аз така направих.Беба беше на единадесет месеца и половина направих бисквитена торта,и след консултация с мамите тука и дадох да хапне.Отогава и приготвям десертите с прясно мляко.
Относно топеното сирене,и аз отскоро,може би седмица и слагам на сандвичите за разнообразие.
Виж целия пост
# 2
все още не съм давала топено сирене на Дани,
за прясното мляко с бисквити давам отпреди 1 месец, но е записан на кухня от 8 месечен, а там киселите ги правят с мляко.. Peace
лично решение на майката е кое кога и как Peace
всичко е относително
Виж целия пост
# 3
Топено сирене дадох много по-късно. То е доста преработено и затова не го включвам често в менюто й. Само от време на време, за разнообразие.
Виж целия пост
# 4
Не съм давала топено сирене!
Виж целия пост
# 5
Топено сирене може, пушено не е желателно. По принцип обработката на всичко пушено е процес, който води до негативи и проблеми, затова пушено не е добре никой да яде. Знам, че е вкусно, но за малко дете категорично не. Иначе топеното сиренце си ок, но не пушено  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз давам от топеното сирене на ПРЕЗИДЕНТ - има едно детско, което е по-подходящо за деца. Не е пушено.
Виж целия пост
# 7
Давам топено сирене съвсем от скоро, но не пушено! С прясно мляко и правя кремчета, от месец и нещо.
Виж целия пост
# 8
Не съм давала още,но е идея да го опитаме вече.
Виж целия пост
# 9
Топено сирене още не съм дала, но не поради някакви съображения, а с прясно мляко започнах да му правя кремчета и закуски след 1г.
Виж целия пост
# 10
само от хубави марки, нашенското го правят от всички отпадни и бракувани сирена, аромати и масло...
Виж целия пост
# 11
Топено или пушено сирене не давам, просто са много солени според мен, а за пушените допълнително знам, че са и вредни. Прясно мляко давам от както навърши година , точно в крем.
Виж целия пост
# 12
само от хубави марки, нашенското го правят от всички отпадни и бракувани сирена, аромати и масло...

Точно по тази причина не давам на Иво нито топено, нито пушено сирене. За млечните продукти те са еквивалент на кренвиршите при месните.
Виж целия пост
# 13
само от хубави марки, нашенското го правят от всички отпадни и бракувани сирена, аромати и масло...

Точно по тази причина не давам на Иво нито топено, нито пушено сирене. За млечните продукти те са еквивалент на кренвиршите при месните.

кофтито е че от многото добавки са много атрактивни за малко по големите деца...
Виж целия пост
# 14
Алекс яде по 1 триъгълник топено сирене на Президент от скоро и много го харесва,но давам рядко.А топено пушено не бих давала поне до 2 годинки.Давай само топено на Президент
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия