Моля,споделете мнение!Vichy,Avene,Clinique или Galenic......

  • 1 329
  • 3
Здравеите,от доста време чета в този форум и сега съм изправена пред дилема и реших да споделя.имам леко проблемна кожа-на т зоната леко мазна,а на бузките почти нормална.преди няколко месеца ми се появиха папчици(за първи път в живота ми).оказа се т.н касно акне...сега вече като че ли го позакрепих лицето ми,с мн почистване,с антибиотици абе точно казано-с мн мн грижи.та въпроса ми е:Реших да ползжам вече фондютен или пудра,за да не ми лъска толкова лицето,но дилемата ми е на коя марка?
Дерматоложката ми препорача на Clinique,обаче никаде няма нищо от тази марка и сега се насочих към Vichy(фодютен),Аvene и Galenic(пудри)..и така та досега,чудя се и незнма кое да избера кават-всичките са мн хубави,но се страхувам да не започне всичко отначало с папките,зачервяванията и т.н
МОЛЯ,ако някои е ползвал някои от тези продукти да даде мнението си!Благодаря Ви сърдечно!
Виж целия пост
# 1
То гаранция, за съжаление, няма с никой продукт. Виши и Авен са по-нисък клас от Галеник и Клиник. Клиник наистина са най-добрите, потърси  Peace
Може да попиташ в подфорум Красива мама откъде може да намериш техни продукти.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Clinique или Galenic, другите марки не са толкова добри.
Виж целия пост
# 3
Благодаря! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия