С какво чистите монитора на компютъра?

  • 5 984
  • 38
Благодаря предварително за отговорите.Разбрах, че имало специални кърпички(мокри), но някой може ли да ми каже къде да ги открия?
Виж целия пост
# 1
в office 1
Виж целия пост
# 2
В Office 1 Superstore - мокри кърпички за универсално почистване.
Виж целия пост
# 3
Мие се влажен парцал натъркан малко със сапун/веро и т.н. След това се подсушава с весник, салфетка, ръкав или каквото имаш под ръка.
Използването на готови кърпички е НЕекологично, тъй като не се разлагат (изкуствени са) и в сравнение на горепосоченото са безумно съпи.
Пробвла съм и с пяна, но е по-зле и от кърпички. Клавиатурата също се чисти най добре със сапун. Спирта не помага за зацапаната клавиатура, виж за монитора става.

Виж целия пост
# 4
Телевизорите и монитора с пронто

Виж целия пост
# 5
screen/tft cleaner от Офис1
Виж целия пост
# 6
с мокри кърпички:

Office 1 Superstore:
www.office1.bg

Prestige Business
www.prestige-bg.com

Office Express
www.officeexpress.bg

Виж целия пост
# 7
С screen cleaning spray
Виж целия пост
# 8
Medix има един препарат, който е за телевизор, компютър, монитор.. евтин е и е добър!
Виж целия пост
# 9
С мокри кърпи за такава техника.
Виж целия пост
# 10
Ако ти е LSD монитора трябва със специален препарат .Аз ползвам на DR.BECKMANN  -от Метро го купувам за 4-5лв.
Виж целия пост
# 11
Фирмата Medix  pladstic има специален препарат за почистване и върши много добра работа.
Виж целия пост
# 12
Направо ме разбивате .... да използвате СПЕЦИАЛНИ препарати за нещо което няма нужда от това .....
направо не ми се вярва .... ще почна да правя прах за пране според деня от седмицата ....
Виж целия пост
# 13
С кърпа от микрофибър - екологично и ефективно.
Виж целия пост
# 14
Medix има един препарат, който е за телевизор, компютър, монитор.. евтин е и е добър!
И мирише на момина сълзааааа !!! newsm74
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия