Моите притеснения

  • 657
  • 2
Здравейте!
Преди около месец и нещо минахме на смесено хранене, като дохранвах с Аптамил. Бебето ми е на 5 месеца от които 3 беше само на кърма. От Аптамила обаче акото ни стана зелено,акахме на 2-3 дена и смених млякото с Фризовом. Нещата се оправиха но малко след това започнаха моите притеснения- първоначално се подсече, но аз сметнах че е от памперсите, мазах с кремчета, бани с тетра и нещата се оправиха. Преди три дни бебка имаше хрема, пак мина сравнително бързо - промивах нослето с физиологичен разтвор, мазах я със едно балсамче- "Хустагил" и затоплях краченцата с масаж от маз. Хремата премина но от вчера има обрив около устата и брадичката...малки червени пъпчици(мн ситни) , които мислех че са от нещо което е сложила в устата си защото сега лапа всичко което и попадне.
Възможно е тези три неща- подсичането, хремета и пъпчиците да не са свързани едно с друго но се притеснявам да не би да са симптоми за смяна  на млякото.... Какво ще ме посъветвате вие? Как да постъпя?
Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Не, това не са признаци на алергия към млякото. При вирусни инфекции се променят изпражненията и това може да дразни кожата и детот да се подсече. Около устата можете да я мажете със специална за целта козметика. Тези пъпчици излизат от слюнката.
Виж целия пост
# 2
Благодаря Ви за отговора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия