Лохии???

  • 1 173
  • 11
Искам да попитам раждалите мами дали е нормално лохиите да имат гаден мирис.Само да отбележа че си поддържам добре личната хигиена и не е възможно да е от застояване.Родих нормално- не секцио.
Виж целия пост
# 1
абсолютно нормално е,не се притесниаваи.Не забрабяи че организмът ти се 4исти и му е нужно доста време докато заработи както преди Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Не знам преди колко време си родила. Ако имаш конци, които трябва да паднат сами, при гниенето също има лоша миризма. Аз се пръсках с Бивацин.
Виж целия пост
# 3
абсолютно нормално е,не се притесниаваи.Не забрабяи че организмът ти се 4исти и му е нужно доста време докато заработи както преди Sunglasses

 smile3521
Виж целия пост
# 4
Ами на 19.10.2007г. родих, имах конци и мисля че всички паднаха.
Виж целия пост
# 5
Ужасно миришеше и при мен, особено първите няколко дни.  Sick . Спокойно, всичко е в реда на нещата.  Hug
Виж целия пост
# 6
Миличка, все пак консултирай се с лекар. Прочетох предишните ти публикации какво се е случило с бебчето ти и много-много съжалявам Hug
Мисля, че трябва да си много внимателна с всичко, което ти се струва съмнително сега, за всеки случай и заради бъдещето! Hug А аз от сърце ти пожелавам то да е светло и щастливо за теб!  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз прочетох предишната ти публикация. Много е тъжно това, което ти  се е случило. Пожелавам ти скоро да се сдобиеш с едно прекрасно малко бебче. Стискам палци и след време да пишеш тук за памперси, колики, зъбчета и т.н.!
Виж целия пост
# 8
абе това с миризмата явно е истина аз пък викам,че си въобразявам
Виж целия пост
# 9
При мен продължиха повече от нармалното и все ме питаха дали имат неприятен мирис /а нямаха/. Не мисля, че е много нормално, но аз раждах секцио.
Виж целия пост
# 10
И при мен имаха неприятен мирис, особено към края.
Раждах със секцио.
Виж целия пост
# 11
 Ladybeby,можеш да си имаш бебче най-рано след шест месеца  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия