нервни ли са бебета ви след гости

  • 1 569
  • 43
Здравейте ,искам да питам незнам мойе и да си въобразявам ,но ми напрви впечатление като ни дойдат бабите и дядовците да ни се радват и после пла4еме търсиме да ядем а сме се накърмили хубаво до връщане чак.Да кажа че сме на 20 дни е първо внуче и всички искат да ни се радват но след това сме много кисели.А като сме си сами сме много по спокойни.Възможно ли е да си втълпявам или да забарана посещенията понедо погачата.имали ли сте такъв случай и дайте съвети. newsm78
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че си въобразяваш. Моят син е на шест месеца и аз забелязвам същото откакто се е родил. Знам, че това се получава при по-емоционални деца. Не говоря само за баби и дядовци. Даже по-скоро става дума за другите хора, защото най-близките вече разбраха, че не трябва да прекаляват с емоциите. Ще ти бъде много трудно да ограничиш посещенията, по-скоро проведи разговор и обясни за какво става дума.
Виж целия пост
# 2
При нас е обратното. Когато сме били на гости или гости сме имали, Алекс после е толкова изморен, че само го къпем, яде и заспива... моментално. То от толкова внимание и занимание, само за сън после си мечтае.
Виж целия пост
# 3
Моето се изнервя, когато у дома има много хора.
Виж целия пост
# 4
Напълно възможно и разбираемо. Налагаш запор, малко гледане, еднократно гушкане и гостите чинно в хола и да оставят бебето на мира. Ти си майката, ти решаваш!
Виж целия пост
# 5
Когато беше малък не са ни идвали гости- не ми беше приятно и не съм канила никой! Naughty
Виж целия пост
# 6
Извинявай,но всички ли плачете след като си тръгнат гостите?
Дъщеря ми след  като си тръгнат гостите не е плакала и не се е превъзбуждала Peace
Виж целия пост
# 7
Моят син не се е впечатлявал, но е възможно да се превъзбуди детето. Различно реагират, Крис се радва на големи компании.

Сиска79, не е плакал досега за гости.
Виж целия пост
# 8
Много  е малко бебето, може и друга да е причината. Не, че е невъзможно да се изнерви и от това, де. Аз, като имаме гости, бебето си го държа в спалнята, не е при нас.
Виж целия пост
# 9
ама забравих да кажа ,че бебчето ми си седи в спалнята
Виж целия пост
# 10
Не. Страшно контактен е и повечето хора не му правят впечатление.
Виж целия пост
# 11
Като беше по-малка доста се превъзбуждаше.Беше една много весела и игрива,обаче хич не спеше и лесно се дразнеше.Нормално е,при положение,че по цял ден гледа само мен и баща си и изведнъж къщата се пълни с хора.А едните баба и дядо са по-емоционални,много й дуднат на главата с оня пискливия бебешки глас.Тя горката не беше чувала никой да й говори така и здраво се ошашкваше.Сега не се превъзбужда чак толкова,защото е свикнала с повече хора,но когато дойдат гости за повече от ден и сънят й пак се разваля.
Виж целия пост
# 12
Като малка никога не е плакала.
Сега плаче, когато си тръгне някой, с който иска да си играе  Laughing
Виж целия пост
# 13
Никол,не е по темата,но не се стърпях София е невероятн красива!
Виж целия пост
# 14
Първите месеци дъщеря ми също се изнервяше и плачеше. Особено със шумна компания.
Но сега нямам подобни проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия