коричка хляб или бисквитка

  • 3 518
  • 25
Много се изкушавам да дам на бебето да си лигави коричка или бисквитка - на 7 м. е. Откачена ли е идеята?
Виж целия пост
# 1
Не е откачена, но не е належаща. Глутен е добре да се даде на бебето след 8 навършени месеца, така че засега може да се въздържиш или да й вземеш безглутенови бисквити  Peace
Синът ми се давеше страшно до година и половина от подобни предложения  Grinning
Виж целия пост
# 2
На 7 месеца дъщеря ми ядеше бисквити без глутен. Омекваха бързо в устата и рядко се давеше.
Хляб започна да яде към 8 месец. Внимавах коричките да не са прекалено твърди и хляба да не е бял. Laughing
Виж целия пост
# 3
От осмия започнах да му давам бисквитка и хляб, но от хляба се давеше, а бебешките бисквитки, които му давах са на Алете за след 6м. Много съм доволна от тези бисквитки. Чрез тях въведох глутена, а се и разтапят в устата на бебо и не се давеше като с хляба.
Виж целия пост
# 4
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
Виж целия пост
# 5
Предложих към 10я месец.
Виж целия пост
# 6
Не смятам, че идеята ти е откачена. Аз обаче се страхувах да не се задави (както всички майки) и започнах да давам такива неща след 10 месец.
Виж целия пост
# 7
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
и аз така...
Виж целия пост
# 9
Аз дадох към годинката бисквитки да си гризка като станата 4 зъба,иначе се давеше.
Виж целия пост
# 10
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused

През ум не ми беше минавало!
Виж целия пост
# 11
За първи първи път му дадох на 8 месеца бисквитка-плазмон!
Виж целия пост
# 12
според мен е нормална идеята, прескочили сте 6 месеца, можеш да опиташ и с бисквите без глутен, ако държиш да не даваш глутен до по дълго време....моето дете премина на глутен след навършени 6 месеца Peace
Виж целия пост
# 13
Аз й давам по малко хляб и бисквити от време на време,но още не смея да й ги давам в ръка.Опасявам се,че може да отхапе много голямо парче и да се задави.
Виж целия пост
# 14
от 7-мия месец му давах да си гризка  бисквити на плазмон,но хляба не може да го сдъвче и се дави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия