да се оплача:качила съм до сега 18кг,,и АГ-то ми се развика

  • 3 072
  • 79
Каза ми , че аз съм единствената майка , при нея която е качила толкова много кг,, ( кво да направя , а ям само плодове, зеленчуци,, хляб без брашно,,,) тя ме изкарва всеки път ,че се тъпча с мекици и пици,, (много мъчно ми стана ) казвам и че не ям такива неща,, тя ме изкара , че лъжа,,, все едно на мен ми е хубаво ,като съм качила толкова,,, не я е срам ! ,, толкова зле се почувствах !чак плаках ,,, ! първа бременност ми е,, веднага щом разбрах, спрях цигарите,, ама трябва ли пък да ми вика,, и да ми казва , едва ли не ,че съм единствената ",дебеланка "!
Виж целия пост
# 1
Ами аз бях качила 25 кила, така че може и да си единствената, качила 18...
Виж целия пост
# 2
Не е необходимо да й обръщаш чак толкова внимание и да го приемаш толкова навътре  Wink
Виж целия пост
# 3
Ха-ха, за двете бременности качих по около 40кг. Тая наред ли е, та чак ти се и кара. Първия път ги свалих без много зор, сега се боря пак, но ще ги сваля, няма къде да ходя.
Виж целия пост
# 4
с първата си бременност качих 30кг Embarassed................и на мен все ми се караха на консултацията
хич да не ти пука........по важното е да се чувстваш добре /ти и бебо/ и да не забравяш,че много скоро ще се бориш с тези кг  bouquet
Виж целия пост
# 5
Споко ,аз качих за цялата бременност над 30кг .Роди ми се хубаво здраво момиченце и след 4 м. свалих всичко покрай тичането и неспането .Сега най важното е бебо да е добре,а за килограмите ще мислиш после .
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Я се упокой!И кажи, на АГ ти да  не ти държи ако обича такъв тон!!ЕЙ вбесявам се на такива лекари.Ако изследванията ти са в норма какво иска?!Кг. се свалят след раждане,по -важно е бебето да е добре.С втората бременост качих 25 кг.Не се гордея от факта ,но си ги свалих с подходящ хранителен режим и спорт.
Виж целия пост
# 7
Хич да не ти пука.Гледай да се чувстваш добре.Сега кво,да не вземеш да се съобразяваш пък какво да ядеш?!
Виж целия пост
# 8
Аз качих 27 кг. И на мен ми се караха, особено, когато в 3-ия месец качих 5 кг. Хич да не ти пука и да не вземеш да се ограничаваш от към ядене. Яж, каквото ти се хапва. Важното е да си спокойна, пък на килограмите и на твоя лекар м...... им.
Виж целия пост
# 9
 За цялата бременност качих 25 кг , като по голямата част от тях между 5 - 8 месец.Като последният  месец почти не съм качвала.И моята акушерка ми казваше да се огранича ,че не е нормално по 4кг на месец и аз се ограничавах , ама ефект нямаше.
  Преди да родя  се премерих в болницата и бях 77 кг.
  Като родих до третия месец на бебо не се мерих - резултата на третия месец беше 57 кг , тоест 20 кг си бяха отишли.Тоя месец си отидоха още 2 кг.
 Моята гинеколожка ми обясни ,че при някой по-слаби майки като забременеят качват повече , защото първо наваксват до нормата ,а след това вече трупат от самата бременност.
Виж целия пост
# 10
 Hug чувствам се по -добре  newsm44,,,
Виж целия пост
# 11
Разбираемо е,бременните жени са доста по-чувствителни,затова си  приела нещата толкова навътре.И аз бях същата,все на рев ме избиваше,бях при една такава докторка като твоятаи след поредното грубо отношение към мен просто я смених.
И като знам с какъв трепет се ходи на тия консултации и че все пак се притесняваш дали бебето е добре и всичко е наред последното нещо от което се нуждаеш е такова отношение.
Работата на докторите е да успокояват,а не да притесняват.
Виж целия пост
# 12
Това е редовния им номер да те нахокат за килограмите. Първата бременност качих 22кг. За сега съм добре, но знае ли се. Не се връзвай, но ако тона все пак те притеснява винаги можеш да и направиш забележка или направо да я смениш.
Виж целия пост
# 13
И аз 30кг бях качила, при всичките ограничения, които си налагах. Направо "от въздуха си дебелеех" . Не се тревожи, ако изследванията ти са добри.
Виж целия пост
# 14
И аз 30кг бях качила, при всичките ограничения, които си налагах. Направо "от въздуха си дебелеех" . Не се тревожи, ако изследванията ти са добри.
Същото беше  и при мен. 30кг първата бременност и 20 втората. Не се притеснявай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия