Благотворителен карнавал ВАРНА

  • 1 965
  • 16
Мацки тази година нещо изоставаме с инициативата а миналагодишния карнавал беше страхотен  Heart Eyes Давайте да мислим ще има ли пак , къде , кога , че да можем да се организираме   Grinning Очаквам предложенията ви  Hug
Виж целия пост
# 1
Мислим го Десика Simple Smile. Ще се опитаме да го направим в по-голямо помещение за да се съберат всички желаещи, с по- сериозна подготовка от към програма. Ще отчетем и къде отидоха парите от миналогодишния такъв.
Виж целия пост
# 2
Аз не знам за какво става на въпрос но съм ЗА 
Виж целия пост
# 3
Аз не знам за какво става на въпрос но съм ЗА 
Скоро ще разбереш  Wink
Виж целия пост
# 4
Десика, така ме радва вашата инициативност...пу, пу! Доколкото си спомням, на срещата имаше идея карнавала да се състои в спортна зала..., което звуЧи обещаващо.
Виж целия пост
# 5
Десика, така ме радва вашата инициативност...пу, пу!

Даам ... инициативност още една седмица после всичко приключва  doctor bombs  helpuu
Виж целия пост
# 6
Да напомня че при мен има кутии за набиране на средства. Ако имате идеи за тях - на разположение са.
Виж целия пост
# 7
очаквам повече информация
времето напредва
Виж целия пост
# 8
очаквам повече информация
времето напредва
Даам все пак трябва да се подготвяме  Flutter
Виж целия пост
# 9
 Clown
Виж целия пост
# 10
Таман това търсех из форума Simple Smile Варианта Спортна зала - къде, в голямата зала ли?
Виж целия пост
# 11
Как мога да участвам, сигурно ще е интересно за малките  Rolling Eyes всъщност има ли ограничение за възрастта?
Виж целия пост
# 12
няма ограничение за възрастта - изискването е децата да са с карнавални костюми, а майките с нагласата че с участието си ще помогнат на друго дете,
което никой не води на карнавал.
Виж целия пост
# 13
След срещата в сряда има ли някакво развитие по въпроса  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Една скромна идея?

Има ли вариант на бала да се направи и нещо като и аз не знам как да се изразя.
Абе идеята е, ако има майки като мен дето се чудят къде да разкарат старите дрехи и обувки на децата си, а до момента са изпуснали момента за контакт с някой, който организира събирането на дрехи и обувки за деца от домове или деца в нужда, на бала да се измисли начин да се донесат тези ненужни вече вещи и оттам по каналния ред -при нуждаещите се.

Ех, че дълго стана, ама като е благотворителен, нека съвсем го направим такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия