Маниачка?

  • 3 673
  • 68
Чудех се дали да го постна в здравословни проблеми, но реших да пробвам първо тук.  Има ли сред вас такъв случай: къпане - три пъти дневно, не просто душ, а по час, час и половина.  Цялото останало време от деня гримиране, лакиране, мазане, епилиране и какво ли още не. 
Виж целия пост
# 1
Чудех се дали да го постна в здравословни проблеми, но реших да пробвам първо тук.  Има ли сред вас такъв случай: къпане - три пъти дневно, не просто душ, а по час, час и половина.  Цялото останало време от деня гримиране, лакиране, мазане, епилиране и какво ли още не. 

 Shocked
Без коментар за тези "случаи"
Правилно си се колебала дали не е за Здравословни проблеми Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ако си нямам друга работа може и да стигна до цял ден лакиране и гримиране + къпане и оправяне на косата + фитнес + други разни процедури, ама увиии имам си какво да върша. Май ми се е случвало 1-2 пъти в живота цял ден козметично мързелуване  Laughing

Три пъти дневно стабилно къпане не е оферта, защото ти тъкмо си направиш косата и трябва да я измиеш... не става  Grinning
Виж целия пост
# 3
Не съм от тези маниачки. Дори според мен това не е мания. Направо си е болестно състояние да мислиш само за това!  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд
на въпросната явно й липсва всичко това  Laughing
Виж целия пост
# 5
Определено имам и други ангажименти, та да вися по 100 часа в банята  ooooh!
Къпя се 2 пъти на ден, / един душ бърз сутрин, и вечер си позволявам малко повече време в банята/, гримирането ми се състои от едно червило преди да изведа децата навън, маникюр един път в седмицата когато има кои да ги гледа, за епилирането ходя на кола маска, че иначе все затова нямам време.


ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд
на въпросната явно й липсва всичко това  Laughing

Това ми хареса  Peace
Виж целия пост
# 6
Еее,има ли такива отклонения наистина?!И това всеки ден?Ужас Mr. Green
Виж целия пост
# 7
bubanka добре го каза Joy Явно човек без работа и задължения се чуди само какви глупости да сътвори, че да минават дните Joy
Виж целия пост
# 8
Бубанка е абсолютно права. В психологията това се нарича сублимация. Минзухарче, ти или човека, който визираш трябва да се обърне към лекар или към психотерапевт.
Виж целия пост
# 9
ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд
на въпросната явно й липсва всичко това  Laughing

Абсолютно вярно.
Чуденето какво да прави със себе си, мисля, че е резултат единствено на липсата на по-смислени занимания.
Познавам няколко жени на които ежедневието им се изчерпва единствено с изброените занимания - фризирания, гримирания, лакирания. Интересни са ми, но и им съчувствам.
Виж целия пост
# 10
ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд
на въпросната явно й липсва всичко това  Laughing

Така е. Но все си мисля, че има и куп други възможности за убиване на времето. И лошото е, че не става дума за тиинейджърка, а за 30 год. жена. 
Виж целия пост
# 11
Няма. Имам и други задължения и забавления в живота си все пак  Wink
Виж целия пост
# 12
светния за форума, тук времето минава по-бързо  hahaha

пп явно няма други интереси - книги, учене на чужд език или нещо по-смислено за убиване на времето
Виж целия пост
# 13
Бубанка е абсолютно права. В психологията това се нарича сублимация. Минзухарче, ти или човека, който визираш трябва да се обърне към лекар или към психотерапевт.

И аз си мисля, че има название тоз феномен  Sick. затова  попитах. Не съм аз човека, нямам начин дори половин час на ден да отделя за всички тия дейности накуп.
Виж целия пост
# 14
 #Crazy е тва си е наистина проблем. Такъв случай не съм виждала. За всичко това няма време в един ден доста са ангажментите за вършене. То тва от мания ли е  или нямане на работа. newsm78 Това всичко е уморително хубаво е да си подържан но всичко в граници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия