Честит ви проектобюджет!

  • 1 781
  • 43
Как ще коментирате:

http://ikonomika.org/?p=959 

За мен едно се набива на очи - парите за военщина пак са повече от тези за образование, както и за здравеопазване.
Предполагам ще извадите и други линкове. Нямам време да коментирам още.
Виж целия пост
# 1
В Дир-а четох аз.
Е***о си дереджето, честно.
Не знам какво да кажа, мъчно ми е.
Виж целия пост
# 2
В Дир-а четох аз.
Е***о си дереджето, честно.
Не знам какво да кажа, мъчно ми е.
ти ако видиш  бюджета на щатите ще ревнеш съвсем сигурно  Grinning
Виж целия пост
# 3
Тук си говорим за България.

Между другото, бягам да погледна нещо за миналогодишние бюджет и ще пиша пак.

Виж целия пост
# 4
В Дир-а четох аз.
Е***о си дереджето, честно.
Не знам какво да кажа, мъчно ми е.
ти ако видиш  бюджета на щатите ще ревнеш съвсем сигурно  Grinning


 newsm62
Виж целия пост
# 5
В сравнение с миналата година процентите на нарсатване за образование са по-големи от тези, предвидени за военни разходи, но кво от това - пак за военни разходи е повече.

Отделно - официално обявиха, че отпада семейно подоходно облагане, прага за получаване на детски остава 200лв на член от семейството, така хората с малко по-високи доходи нито ще имат детски нито ще бъдат възмездени с данъчно облекчение..Минималната сума за майчинството става 190лв, вдигат я с десет лева и това е абсурдно при минимална заплата от 220лв..защо не ги приравнят на нея поне. И честито за детските - стават 30 лева от догодина. Но както казах - ще ги взимат хората с ниски доходи.
Виж целия пост
# 6
Момичета, има една приказка "Храни твоята армия, да не храниш чужда". Вярно е, че нито образованието ни, нито здравеопазването ни са наред. Но и в армията нещата не са цветущи, а става въпрос за националната ни сигурност, все пак.
Виж целия пост
# 7
Това исках да напиша и аз, но ме домързя. Не е ненормално за отбрана бюджета да е най-висок.
Виж целия пост
# 8
Таванът на пенсиите не мърда, минималната РЗ става цели 220...
Опитах се да копирам една таблица, но не се получи.

Към смеещите се - да не сте шмръкнали нещо? Говорим си за сериозни неща тук.



Тук има много информация http://www.minfin.government.bg/bg/page/24

Само това намерих засега..
Виж целия пост
# 9
а дали има някой , който да разбира от проектобюджети ?
или темата е да си попсуваме управляващите ?
Виж целия пост
# 10
Момичета, има една приказка "Храни твоята армия, да не храниш чужда". Вярно е, че нито образованието ни, нито здравеопазването ни са наред. Но и в армията нещата не са цветущи, а става въпрос за националната ни сигурност, все пак.

Моля???

Много се надявам сега да не се почне спор с жени, майки, сестри и любовници на военни, полицаи и моряци. Предварително им благодаря, ако си замълчат.
Виж целия пост
# 11
Аз не познавам нито един военен.
Виж целия пост
# 12
ДеЩо, не съм жена, майка, сестра или любовница на военен, полицай или моряк. И съжалявам, но нали не очакваш като пуснеш тема и се възмутиш, всички след теб да почнат да се вайкат?
Изказах мнение по темата, което просто не съвпада с твоето. Не го приемай толкова навътре.

Виж целия пост
# 13
Е хубава работа, а като влизахме в НАТО всички се радваха. То не може хем туй в онуй, хем душата в рая.
Най вероятно  разходите за отбрана са определени за години напред в договорите ни за присъединяване към НАТО и ЕС. Не забравяйте все пак, че нашата граница е външна за съюза и никой няма да ни остави да си кютаме по бели гащи и с пушките на дядо.
По принцип увеличаването на разходите за отбрана води до подем в икономиката, но това е само по принцип. Защото най вероятно при нас големите военни разходи ще доведат само до увеличаване на вноса.
И..по принцип разбирам от бюджети, само че там аргументите трябва да са рационални, а не емоционални. Затова жените на военните не трябва да имат думата.
Виж целия пост
# 14
Мдааа, войничетата ги и обличат и хранят, и станцийки си имат на евтина почивка да ходят. Преди и жилища им даваха, за сега не знам, но със сигурност им плащат квартирите. И това все от бюджета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия