искам дълга,секси грива!:)))

  • 620
  • 2
здравейте!пак става въпрос за удължаването на коса..моля ви се не ме препращайте в търсачката,вече четох доста,но има въпроси,на които не си отговорих. Thinking
значи моята коса си е добре,но просто искам да я направя  дълга почти до кръста и да изглежда по-обемна.интересува ме дали собствената коса се похабява?
за какъв срок се слага допълнителната коса,в смисъл колко време е годна?  Thinking
удължената коса по същия начин ли се третира при фризьор-за изсушаване,къдрене?
и накрая-колко горе долу струва удължаване почти до кръста,при положение,че моята сега е малко под раменете?и ако някои ми препоръча салон в пловдив ще съм му мноооооого благодарна... Hug
знам,че са много въпросите ми и че е най-добре да се посъветвам за всичко със специалист,но много ви моля ако някои знае нещо повечко и не го мързи да ми даде малко инфо,за да не ида напълно неподготвена в салона. Peace
миси! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
за какъв срок се слага допълнителната коса,в смисъл колко време е годна?  Зависи от косата аз имам 2 реда които ги нося вече една година и не са мръднали при това че е шита и я третирам като собствената си коса но имам един ред които през 2-3 месеца подменян понеже се проскубва много си зависи от качеството на косата. Съответно и цената е според качеството
 
Виж целия пост
# 2
Десинка- може ли д споделиш за акво удължаване говорим? Защотомисля, чемного зависи..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия