Има ли шампоан/балсам който наистина изправя косата?

  • 15 770
  • 45
Аз пробвах няколко на различни фирми, но не виждам особен ефект, сега гледах, че нивеа са пуснали шампоан и балсам за изправяне, някой ползвал ли ги е?  Или да препоръчате други марки, споделете.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Не, няма. За съжаление.
Виж целия пост
# 2
 Naughty  Ако има такъв искам и аз!
Виж целия пост
# 3
Сещам се преди време рекламираха на Dove, тъмно син беше ако не се лъжа, който заглажда косата, но чак да изправя мисля, че само с шампоан не става  Peace
Виж целия пост
# 4
Пробвах тестери от едно списание на тази на Нивеа. Само че нямаше балсам, а някакъв серум без измиване.

Косата се изправя предимно от серума, но нищо не може да изправи така както професионалните продукти.
На мен много ми харесва серума за изправяне на Лореал Проф. Ползвала съм и на Янсей, който същоо е добър.
От шампоан и балсам, без четка и сешоар, нищо не може да стане дори и косата да е леко чуплива.
Виж целия пост
# 5
Полвала съм на дав но при мен нямаше ефект
Виж целия пост
# 6
Даже не мога и да си представя как ще ми се изправи само с балсам. Може да спомага, но не и да изправя!
Виж целия пост
# 7
Няма такъв  Crossing Arms
Или поне аз още не съм го срещнала  Whistling
Виж целия пост
# 8
И аз не знам такъв шампоан който да я изправи на 100 %  Hug
А между другото, малко в страни от темата искам да ви питам, като си изправяте косата в домашни условия какъв продукт ползвате за да стои гладка след изправянето? Аз като си я изправям в нас, ползвам течност за изправяне но след това косата ми пак бухва. Някой има ли идея какво за и слагам за да ми седи "по на клечки"  Joy образно казано 
Виж целия пост
# 9
...А между другото, малко в страни от темата искам да ви питам, като си изправяте косата в домашни условия какъв продукт ползвате за да стои гладка след изправянето? Аз като си я изправям в нас, ползвам течност за изправяне но след това косата ми пак бухва. Някой има ли идея какво за и слагам за да ми седи "по на клечки"  Joy образно казано 

Слагам кристали. Само това. Лака и пяната не ги харесвам.
Виж целия пост
# 10
Е то е ясно, че не може да я изправи на 100 %. но поне да има някакъв ефект и да взема подходящия шампоан/балсам, моята коса е права, но леко чуплива в краищата, изправям я с преса.
Виж целия пост
# 11
Слагам кристали. Само това. Лака и пяната не ги харесвам.

а само с кристали стои ли ти на клечки? Thinking

п.п. и аз все не успявам в домашни условия да постигна този ефект!
Виж целия пост
# 12
...А между другото, малко в страни от темата искам да ви питам, като си изправяте косата в домашни условия какъв продукт ползвате за да стои гладка след изправянето? Аз като си я изправям в нас, ползвам течност за изправяне но след това косата ми пак бухва. Някой има ли идея какво за и слагам за да ми седи "по на клечки"  Joy образно казано 

Слагам кристали. Само това. Лака и пяната не ги харесвам.

И аз слагам кристали, но ефекта е никакъв. С вакса как мислите дали ще стои добре?
Виж целия пост
# 13
Ваксата бързо омазнява косата. Лично аз не я предпочитам. Използвам професионалния изправящ фуид на Unisystem, с допълнителна защита от влага и добре изпичам косата със сешуара. Става наистина загладена и не бухва. Общо взето съм доволна.
А кристалите са задължителни. Най-малкото, олесняват разресването и предпазват от накъсване на косъма.  Peace
Виж целия пост
# 14
С кристалите не стои на клечки. Но се слага малко, не обилно. Слагам в краищата на косата и леко върху нея. Докато е леко влажна или напълно суха, но не и мокра!

И аз не харесвам ваксата. Имам чувството, че косата ми става веднага за миене от нея.

Кристалите са ми на Unisystem също, ще си купя и флуида. Чудех се за него.... Щом Найели е доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия