Раждане в Окръжната болница-Сливен

  • 42 249
  • 86
# 30
Здравейте, тъй като смятам да раждам в Сливен, искам да попитам, дали е вярно, че изборът на лекар в Окръжна болница е 400 лв.


Здравей, не съм чувала за такова нещо  newsm78 Аз си избирах лекарката обаче никой не ми е искал пари за това  Peace

mimi7373, освен да ти пожелая успех и всичко да мине без усложнения, друго не мога да кажа  Peace
Виж целия пост
# 31
И аз съм в Ева Peace.Мъжът ми е лекар разпита и разучи всички болници, тъй като отскоро сме в Сливен преди това живеехме в София и там родих 1вото си дете.За съжаление мъжът ми работи в Воена болница, а там не мога да раждам.
Виж целия пост
# 32
И аз съм в Ева Peace.Мъжът ми е лекар разпита и разучи всички болници, тъй като отскоро сме в Сливен преди това живеехме в София и там родих 1вото си дете.За съжаление мъжът ми работи в Воена болница, а там не мога да раждам.

Ева има толкова издънки, че направо не мога да си представя, че лекар би я предпочел, но все пак това си е личен избор  Peace  Успешно раждане  Peace
Виж целия пост
# 33

Ева има толкова издънки, че направо не мога да си представя, че лекар би я предпочел, но все пак това си е личен избор  Peace  Успешно раждане  Peace
[/quote]

Хайде да не говорим за издънките.Във всяка болница ги има.Окръжна 3пъти с глоби и пред затваряне от инфекции.Последно ноември в часната на Пенков бебе на 9месеца почина.Със сигурност има издънки във всяка една.Мисля ,че съм осведомена малко по-вече от теб за болниците, но не ми се обеснявя и спори по този въпрос.Пожелавам леко раждане на всички в която и да е болница Peace
Виж целия пост
# 34
Ева има толкова издънки, че направо не мога да си представя, че лекар би я предпочел, но все пак това си е личен избор  Peace  Успешно раждане  Peace
Else, моля те пиши ми на лични за някои от издънките в "Ева".
Преди раждах там и останах доволна, но винаги съм се чудела  дали са имали някакви гафове и никъде нищо не съм намирала.Един ден инфо-то ти може да ми е от полза Wink
Виж целия пост
# 35


Леля ми работи в окръжна болница в Сливен в неонатологията. Казва , че напоследък много жени от Бургас раждат там. Аз също раждах в Сливен преди 6 години и съм много доволна. Отделението е изцяло обновено, не може въобще условията да се сравняват с тези в бургаската болница. Другото си дете го родих в Бургас и не можах да повярвам за каква мизерия става въпрос  в тая болница..и никой не те поглежда...но това е друга тема. Препоръчвам раждане в окръжна болница в Сливен заради условията, вниманието, добрите специалисти и не на последно място заради д-р Минчева завеждаща неонатологията-невероятен специалист, в момента в Бургас според мен (след смъртта на д-р Калудова) няма толкова добър педиатър.
   В частните болници в Сливен няма необходимата апаратура за новородените бебенца които имат проблеми, по Коледа бяхме при д-р Мин4ева и видях как транспортираха едно новородено от Евата в окръжна точно поради тая причина.
   ако имате някакви въпроси мога да попитам.
Виж целия пост
# 36
   В частните болници в Сливен няма необходимата апаратура за новородените бебенца които имат проблеми, по Коледа бяхме при д-р Мин4ева и видях как транспортираха едно новородено от Евата в окръжна точно поради тая причина.

И аз това знам  Peace

gracia777, в болницата на Пенков сестри поставят анестезиите при секцио  Close Знам, че навсякъде има издънки, но като си притеглих минусите и плюсовете аз избрах Окръжна болница! Пожелавам ти безпроблемно раждане  Peace
Виж целия пост
# 37




   В частните болници в Сливен няма необходимата апаратура за новородените бебенца които имат проблеми, по Коледа бяхме при д-р Мин4ева и видях как транспортираха едно новородено от Евата в окръжна точно поради тая причина.
   ако имате някакви въпроси мога да попитам.
Последно ходих на 22.12 в Евата мога да те увера, че в момоента имат най хубавата апаратура.И на мен много хора ми казваха същтото , че са нямали апаратура , преди е било така, но  от скоро имат.Аз също имам познати в окръжна ,д-р Пашева също е един страхотин специалист Peace както и много др. мед. лица наши приятели от които знам доста неща. Thinking
Виж целия пост
# 38
Здравейте мами!И аз съм от Бургас и смятам живот и здраве юни месец да раждам в Сливен - чувам само добри отзиви от близки, които скоро са раждали там Simple SmileСамо незнам колко по-рано трябва да отида за преглед и нужно ли е ?
Виж целия пост
# 39
 Зависи за каква апаратура говориме, но аз бях на 29.12 там и ви казвам че по тази причина транспортираха новородено в окръжна. Казаха ми , че се случва много често. Не знам подробности, дали за кувиози става въпрос или нещо друго, но със сигурност малките частни болници не могат да купят всякакви видове апаратури. Окръжната болница е много добре оборудвана. Имат например апарат за жълтеница при новородени който е подарък от Силви Вартан, преди 5 години нямаше друг такъв.
 Другото нещо което е притеснително според мен е , че след като забраниха на детските сестри и лекарите да ходият да работят и в частната болница...там вече работят "всякакви " хора, без необходимия опит и квалификация, това ви го казвам пак по информация от леля ми, защото двете сме си говорили и преди за това. Преди време и тя работеше на двете места , както и повечето гинеколози и неонатолози, но сега вече не е така.
Виж целия пост
# 40
Зависи за каква апаратура говориме, но аз бях на 29.12 там и ви казвам че по тази причина транспортираха новородено в окръжна. Казаха ми , че се случва много често. Не знам подробности, дали за кувиози става въпрос или нещо друго, но със сигурност малките частни болници не могат да купят всякакви видове апаратури. Окръжната болница е много добре оборудвана. Имат например апарат за жълтеница при новородени който е подарък от Силви Вартан, преди 5 години нямаше друг такъв.
 Другото нещо което е притеснително според мен е , че след като забраниха на детските сестри и лекарите да ходият да работят и в частната болница...там вече работят "всякакви " хора, без необходимия опит и квалификация, това ви го казвам пак по информация от леля ми, защото двете сме си говорили и преди за това. Преди време и тя работеше на двете места , както и повечето гинеколози и неонатолози, но сега вече не е така.

Еххх вместо да слушаш кой какво ти е казал отиди и провери на място.Аз така направих видях им условиятя , старата им апаратура нямат един хубав ехограф което е най малкото което трябвя да подновят.
Също така да ти кажа,че Ева има дарени чисто нови кувиози и апаратура да не изброявам какво включва...
И не съм съгласна Naughty , че в Евата работят хора без необходимия опит.Имена като д-р Дичева,  Марчева Косдадинов и др. да не изброявам, извени ме, но не съм съгласна с теб.Не мисля по-вече да вземам отношение по темата.Не ми се спори и оборва за неща които ги знам на 100%.
Пожелавам на всички леко и безпроблемно раждане в която и да е болница. И вместо да ни читете тук споровете отидете и проверете на място къде как е  newsm78
Виж целия пост
# 41
Хейййй, момичета!Не е необходимо да спорим.Хубаво е, че се включват и негативни мнения за болниците.Else ми писа на ЛС, за което й благодаря!Точно това писах и на нея - аз бях доволна от обслужването в "Ева", но имах нормална бременност.Хубаво е да се знае къде какви издънки стават, защото все пак става дума за появата и живота на най-обичните ни същества!Вярно е, че гафове навсякъде стават, но негативната информация за различните АГ болници може да ни е само от полза.Накрая всяка майка сама си преценя къде смята, че е най-доброто място за раждане на детето й.  Peace
Виж целия пост
# 42
Здравейте, тъй като смятам да раждам в Сливен, искам да попитам, дали е вярно, че изборът на лекар в Окръжна болница е 400 лв.


Здравей, не съм чувала за такова нещо  newsm78 Аз си избирах лекарката обаче никой не ми е искал пари за това  Peace



Явно е нововъведение, защото лично д-р Пашева ми го каза, когато бях на преглед при нея,
за съжаление на мен ми идват множко, или ще е на сляпо или някъде другаде newsm78
Виж целия пост
# 43
 Wink зравейте и от мен мили мами. това за окръжна наистина ли е вярно , защото на мен ми препоръчаха д-р Пашева ама ако наистина е 400 лв на мен са ми множко така че........... дайте инфо. благодаря предварително newsm78
Виж целия пост
# 44
момичета остовам с убеждението ,че нещо се бъркате Ева и окръжна болница са две различни.... Rolling Eyes
Аз съм раждала със секцио в окр.б-ца при д-р Михайлова и съм много доволна,левче не ми е взела дори за прегледи,а те бяха доста,персонала е добър като специалисти и като отношение/защото съм била и в бургас там нямам думи и не препоръчвам/ и недай се боже да се случи нещо с детето неонтологията е на същия етаж и коридор ,а отЕвата трябва да се превозва.Но всеки си има избора,така че.....леко бременеене и раждане Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия