Добър педиатър за частен прием във Варна

  • 11 729
  • 7
Знае ли някой добър педиатър за частен прием във Варна. Доволна съм от педиатъра на малкия и не искам да го сменям, но от един месец сме с кашлица която не можем да излекуваме. Бих искала да го заведа при още някой за второ мнение. Ако знаете добри педиатри, дайте координати. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
д-р Кирязов-0888349269 Има си кабинет в тях,но незнам къде е.Прави и домашни прегледи.Препоръчвам ти го.
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Щеше ми се да имаше повече варианти, ама явно добрите педиатри във Варна са кът.
Виж целия пост
# 3
Може би има и други,но аз незнам. Peace
Виж целия пост
# 4
Частен прием невинаги е равносилно на кадърен лекар. Ако искаш избор, има го в детския център на ул. Гурко. НЯмам лични впечатления от Кирязов и Соколова, но половината форум се е прехласнал по тях. Ти си реши Peace
Виж целия пост
# 5
Лично аз не съм доволна нито ат д-р Кирязов, нито от д-р Соколова.Мога да ти препоръчам
 д-р Харитонов-алерголог и пулмолог,освен педиатър.Мога много да говоря за него и то само хубави нещо,работи и с Здравно каса,но приема само в къщи,защото кабинета му е извън града.Точно той ни избави от дългите кашлищи и усложенията след тях
 тел: му е 0888/348-948
 Ще ти  кажа за мен какво е важно и какво гледам в един лекар-да лекува децата ми като две различни деца,всички други при които съм ходила действат еднакво с двамата,какво като са близнаци та те реагират различно на всеки вирус,на единия му се възпалява гърлото ,а на другия носа например.
Виж целия пост
# 6
Д-р Христов - алерголог и пулмолог. Завеждащ е детското отделение в Терапията, а на частно преглежда в Частния Детски Център на ул. Гурко. Страхотен лекар, казвам го от опит.
Виж целия пост
# 7
Mili maicheta az sam ot Ruse imam sin  3 g i 6 meseca , no kogato beshe na 7 meseca mi se naloji da leja v bolnicata vav Varna Sveta Marina, bqha mi kazali che deteto mi umira, no blagodarenie na Doc. Varbanova ot taq bolnica toi e jiv i zdrav.Iskreno i blagodarq .Tq preglejdashe togava i v toiz detski centar na ul "Gen.Gurko".Ako nqkoi iska neka mi pishe 6te mu dam telefonite i koito imam.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия