Гледахте ли новините по БТВ, неможах да чуя за детските...

  • 1 583
  • 27
 Стори ми се, че детските за едно дете стават от 20 на 40 лева а за близанци 60 лева. Вие чухте ли го, тук се бях зачела и не разбрах. Те първо са 18 лева а не 20 детските........и ако е вярно, от кога става това? От догодина или от другия месец? За всички деца ли важи до навършване на 18 години или за тези от догодина татък.....( което е тъпо де, ама все пак да питам Embarassed)?
 Ще съм благодарна ако се включите. Много ще се радвам да не ми се е причуло....
Виж целия пост
# 1
нареждам се за информация, че ми стана интересно  Flutter
Виж целия пост
# 2
Въх , размечтах се Money
Виж целия пост
# 3
Това се обсъждало засега само на заседания на тройната коалиция. После трябва да се разгледа в парламента, да се приеме закона и тогава ще може да се радваме  Grinning
Иначе ставаше дума за 30 лева за едно дете и 60 за близнаци.
Виж целия пост
# 4
брей, брей  Whistling
Виж целия пост
# 5
Охооо, значи ще има да вземаме пак  Whistling Толкова ли много ми се е искало да чуя 40 лева, че ги чух:)))))) Crazy
Виж целия пост
# 6
Охооо, значи ще има да вземаме пак  Whistling Толкова ли много ми се е искало да чуя 40 лева, че ги чух:)))))) Crazy

надаш се напразно май  Thinking
Виж целия пост
# 7
Май, май Confused
Виж целия пост
# 8
Смешници...
То няма такива "суми"Simple Smile
Виж целия пост
# 9
30лв.(60 лв.) Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Днес май имаше една такава тема. Аз знам, че от 1.01 се дигат детските.
Виж целия пост
# 11
За майчинските не казаха нищо. Наистина ли ще са 190 лв., а не 220 лв.? #2gunfire
Виж целия пост
# 12
За майчинските не казаха нищо. Наистина ли ще са 190 лв., а не 220 лв.? #2gunfire

Ееее не с лошо бе мацка Thinking
Виж целия пост
# 13
За майчинските не казаха нищо. Наистина ли ще са 190 лв., а не 220 лв.? #2gunfire
да
а за детските- 30 лв и за близнаци 60лв
сега трябва да правя списъци как да похарча такава голяма сума Thinking
Виж целия пост
# 14
Като не с лошо то с какво?!Досега майчинството се движеше с минималната работна заплата,минималното майчинство беше колкото една МРЗ.Сега още немога да повярвам,че МРЗ ще е 220,а майчинството 190.За това не  #2gunfire,ами box #Sniper bambamи censored
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия