Да ангажираме ли доктор за раждането или не ?

  • 2 813
  • 77
Здравейте мами какво мислете по темата и как сте постъпили вие?Какво мислите за докторите в Шейново?Кой бихте избрали и защо?
Виж целия пост
# 1
Поредната тема-да ангажирах лекар и неонатолог и пет пъти да родя пак така ще направя!
Виж целия пост
# 2
Здравей,аз бях ангажирала лекар,но в деня на раждането той не беше в града /от провинцията съм/.Но за щастие попаднах на най-добрата акушерка,и въпреки трудното раждане /продължително/ и голямото бебе,всичко приключи само с 1 шев.За Шейново ще те посъветват други мами,каквото и да решиш-успех и здраво бебче!
Виж целия пост
# 3
Да!И за двете раждания ангажирах доктор, не бих се оставила в случайни ръце при тази действителност в България
Виж целия пост
# 4
Да, ангажирах доктор!

не би се оставила в случайни ръце при тази действителност в България
Виж целия пост
# 5
Задължително ангажирай лекар! Аз ангажирах и акушерка и анастезиолог!
Виж целия пост
# 6
При нашето здравеопазване - ДА
Виж целия пост
# 7
ДА!  Peace
Виж целия пост
# 8
Да, ангажирах.Иначе не знаеш на кой ще попаднеш.....по-добре е да си при някой на когото имаш доверие, може да е и акушерка.
Виж целия пост
# 9
Аз също ангажирах. Не съм сигурна дали щяха да ми сложат упойката ако не бях с избор. Така се чувствах по-спокойна и уверена, че всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 10
И аз ангажирах лекар за раждането - така си бях спокойна, а не да се надявам че дежурният лекар ще е добър. Аз раждах в Шейново, нормално раждане но исках и упойка. Всичко мина добре, бебе голямо - 3900кг, но много добре беше застанал и въпреки не добрите ми напъни всичко мина добре... но болезнено.
Момичето в стаята при мен ангажирала само акушерка, и тя нормално раждане... родила на 6-тия напън... при всеки е различно... аз родих май при 106-тия  Shocked
Но според мен уговори се с лекар да си спокойна.
Успех и леко раждане  Wink
Виж целия пост
# 11
Не бих раждала в Шейново, ако имам някакъв избор.
И не бих раждала при "който там се падне", ако имам какъвто и да било избор.
Виж целия пост
# 12
Родих в Шейново без никаква уговорка и съм много доволна. Отношението към мен беше добро и изобщо не съм се чувствала пренебрегната или нещо подобно.  Родих със секцио и слава богу всичко мина нормално. Втория път, живот и здраве, най-вероятно пак ще раждам така. Peace
Ти сама си прецени как ще се чувстваш по-спокойна. Леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 13
не съм раждала в Шейново, но съм за избора на екип. Въпрос на лично усещане за сигурност и спокойствие. Живот и здраве следващия път пак така.
Виж целия пост
# 14
Родих с ангажиран док. и добре че го имах, че иначе незнам какво щеше да стане. Имах всички показания за нормално раждане и с пълно разкритие ме резнаха ама добре че беше док., че иначе кои знае колко още щяха да ме мъчат, така че ангажирай за да си спокоина за теб и бебето. УСПЕХ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия