Ягодка- обсъждане на продуктите- ноември

  • 53 017
  • 1 326
Октомврийската тема
Виж целия пост
# 1
Мерси, МондеHug

Сигурно ще си поръчам StriVectin - SD, само ме притеснява, че малката разфасовка е unboxed.  Confused
Виж целия пост
# 2
сигурно ще си поръчам - Estee Lauder
 Perfectionist Serum 30ml/1oz - не съм го ползвала,но съм чела суперлативи за него от вас
Виж целия пост
# 3
честита нова темичка  Flutter и много нови "безпроблемни"(бьрзо пристигащи) придобивки този месец за всички  Peace  Hug
Виж целия пост
# 4
Мерси, МондеHug

Сигурно ще си поръчам StriVectin - SD, само ме притеснява, че малката разфасовка е unboxed.  Confused
нищо и няма, не се притеснявай.
сигурно ще си поръчам - Estee Lauder
 Perfectionist Serum 30ml/1oz - не съм го ползвала,но съм чела суперлативи за него от вас

Новият, с пептиди е още по-хубав, но можеш да  си вземеш този сега за проба и ако ти хареса, да продължиш с CP плюс/ на тази клавиатура не го намирам плюса Embarassed
Виж целия пост
# 5
итересува ме имам пратка с парфюми  с номер RX..........CH от кьде минават сега  newsm78
чекнах в Руския,в Швейцарсия,но няма никакво инфо  Rolling Eyes и в БГ сьщо  Praynig
Виж целия пост
# 6
Отзиви за моливите за очи на Shiseido?
Виж целия пост
# 7
честита ни нова тема Laughing
Виж целия пост
# 8
итересува ме имам пратка с парфюми  с номер RX..........CH от кьде минават сега  newsm78
чекнах в Руския,в Швейцарсия,но няма никакво инфо  Rolling Eyes и в БГ сьщо  Praynig

През  Швейцария минават със сигурност,даже май оттам тръгват.
Виж целия пост
# 9
итересува ме имам пратка с парфюми  с номер RX..........CH от кьде минават сега  newsm78
чекнах в Руския,в Швейцарсия,но няма никакво инфо  Rolling Eyes и в БГ сьщо  Praynig

През  Швейцария минават със сигурност,даже май оттам тръгват.
мерси Heart Eyes но няма още явно много бьрзам  Laughing от 27 е порьчката

а да попитам тази маска как ви се вижда,заслужава ли си?

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=25232&CatgId=15
Виж целия пост
# 10
Отзиви за моливите за очи на Shiseido?
за моливите не знам, но очните линии са страхотни
Виж целия пост
# 11
Отзиви за моливите за очи на Shiseido?
за моливите не знам, но очните линии са страхотни

Благодаря. Ще поръчам един за проба.
Виж целия пост
# 12
Новите намаления са излезли вече си заплюх няколко неща на пръв поглед.
Монда този крем http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=30348&CatgId=1 за каква възраст е ? Аз съм на 30, вечер ще си ползвам Тотала и се чудя този на Диор дали е подходящ за мен за дневен?
ne,остани си на Тотал-а , ако си доволна от него.

Монде, а как се ползва StriVectin - SD, върху него слага ли се някакъв крем ?
не, не се слага нищо отгоре.
Много съм доволна от Тотала ,но го ползвам вечер .За дневен ползвам един против петна на Лиерац ,който не ми харесва и искам да го сменя с нещо против бръчки.Моля ,препоръчай ми нещо!
Виж целия пост
# 13
Илиана- Рипеървеър-а  пробвала ли си?
Под Тотъла нали слагаш овлажнител? 4е той изсушава..
Виж целия пост
# 14
а да попитам тази маска как ви се вижда,заслужава ли си?

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=25232&CatgId=15

дебна я от доста време и мисля да си я взема този път, защото се появява горе-долу веднъж на 1/2 година в намаленията  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия