E. faecalis

  • 16 214
  • 5
Здравейте на висичи! Имам нужда от помещ.  Rolling Eyes Можете ли да кажете каква е тази бактерия Е. feacalis? При мъжа ми я откриха и следва да му назначават лекарства. Знаете ли дали и колко успешно се лекува тази бактерия? Благодаря ви за помощта!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Започвам да чета в нета, но не разбирам това ентерококи ли са? И след като той ги има дали ги имам и аз? Close
Виж целия пост
# 2
Здравей! Има стрептококови и  ентерококови feacalis. В твоя случай са Enterococcus faecalis, кето си е ентерококи. Ентерококите доколкото знам са грам положителни бактерии, които са част от естествената флора на човешкото тяло. Мястото им е в стомашно-чревния тракт. Как са попаднали на друго място вече е друга работа. Ентерококите не се предават по полов път - аз съм лекувала, мъжа ми не; не се появиха повече. Моето лечение също беше с антибиотик.
Виж целия пост
# 3
БЛАГОДАРЯ!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравей! Има стрептококови и  ентерококови feacalis. В твоя случай са Enterococcus faecalis, кето си е ентерококи. Ентерококите доколкото знам са грам положителни бактерии, които са част от естествената флора на човешкото тяло. Мястото им е в стомашно-чревния тракт. Как са попаднали на друго място вече е друга работа. Ентерококите не се предават по полов път - аз съм лекувала, мъжа ми не; не се появиха повече. Моето лечение също беше с антибиотик.

Подкрепям написаното от Аркана Peace. Мъжа ми имаше пи антибиотик 5 дни и после нещата бяха наред. Аз не съм имала.
Ти не пишеш къде е открита при мъжа ти, но предполагам в еякулата. Ако не се лекува може да доведе до възпаление на надсеменниците, а от там и до проблеми със спермитата.
Виж целия пост
# 5
Точно така - в спермата. Ние се борим 3 години със стерилитета. СЛЕД ИНВИТРО РАЗБРАХМЕ, ЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМ СЪС СПЕРМОГРАМАТА  #2gunfire. Нарушена морфология и подвижност. Първо откриха някаква друга бактерия - след антибиотика изчезна и се появи тази. Дано не се е прехвърлила и на мен. В петък отивам за микробиология. Стискайте палци.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия