Кои части на B-free се стерилизират?

  • 1 046
  • 16
Здравейте, имам едно шише на B-free и незнам кои части на B-free се стерилизират. Има ли някои от вас такова или да е чувал нещо?
Виж целия пост
# 1
Всичките.
Виж целия пост
# 2


 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
Всичките!
Виж целия пост
# 4
Абсолютно всичките ги стерилизирах след всяка употреба. Всичките ми шишета са на Д-р Браун.
Виж целия пост
# 5
Всичките!
Виж целия пост
# 6
Ползвам такова шише, стерилизирам всички части.
Виж целия пост
# 7
Аз храних моето дете 3 месеца с такова шише и стерилизирах всички части, но горната запушалка /тази зелената/ след време се деформира, но пак си става за употреба, де.
Виж целия пост
# 8
Естествено, че всичките? Whistling
Да не би да ти е непосилно, че питаш? Wink
Виж целия пост
# 9
Аз храних моето дете 3 месеца с такова шише и стерилизирах всички части, но горната запушалка /тази зелената/ след време се деформира, но пак си става за употреба, де.

И моите се деформираха и ги изхвърлих  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Вече година и половина стерилизация в стерилизатор Chicco - всички части, нищо не е мръднало или деформирало. Може би при неправилна стерилизация, е възможно да се повредят.
Виж целия пост
# 11
Много благодаря за отговорите. Не че ми е непосилно, ама преди време една продавачка беше казала за някаква част че не било желателно всеки път ама не помня вече. Иначе и аз съм с стерилизатор Чико. А и моето е Бфрии плюс и е едно синьо та не разбрах за коя зелена част става дума и какво точно й е станало?
Виж целия пост
# 12
Всичките и до сега не са мръднали  Peace
Виж целия пост
# 13
Много благодаря за отговорите. Не че ми е непосилно, ама преди време една продавачка беше казала за някаква част че не било желателно всеки път ама не помня вече. Иначе и аз съм с стерилизатор Чико. А и моето е Бфрии плюс и е едно синьо та не разбрах за коя зелена част става дума и какво точно й е станало?



Клапата е зелена - кръглото с дупките, което уплътнява гърлото на шишето.
Виж целия пост
# 14
Тая зелената част не само я стерилизирах,ами и с четчицата голямо чистене пада,защото се наслоява мляко.И сега когато четчицата ми издаде багажа с клечки за зъби чистя там иначе няма начин да се изчисти  Tired
Не се е деформирала обаче,може би защото към 7-ми месец спрях да стерилизарам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия