ваксини в БГ и превод на англ.

  • 589
  • 2
дъщеря ми е на 15 месеца.Всички ваксини правихме в Бг.сега ми е необходимо да попълня документи и да декларирам какви ваксини са сложили на детето в страната-не сме в България вече.Искам да попитам хепатит Б на англ. HAEMOPHILUS INFLUENZA B  ли се превежда?Още Б.Ц.Ж-B.C.G.И относно TRIMOVAX-има ли превOд или е така и на англ.ДТК-DIPHTERIA,TATANUS,PERTUSSIS.Ако има някое комптентно лице което може да ми помогне с превода ще съм много благодарна...
Виж целия пост
# 1
Хемофилус Инфлуенце / HiB/ е бактерия, която предизвиква менингит и др. инфекции. Хепатит В се изписва HBV.  Международното наименование на противотуберкулозната ваксина е BCG vaccine. За ДТК ваксината мисля, че можеш да напишеш името / Тримовакс/ и в скоби дифтерия, тетанус и коклюш. Grinning
Виж целия пост
# 2
Отговорих ти и в другия форум. Отиваш в ХЕИ на бул. Сливница и искаш да ти издадат международен документ за ваксините на твоето дете. Аз ли4но съм вадила такъв на дъщеря ми пише вид и дата на поставяне на ваксината. Като дойдох тук нямах никакъв проблем с ваксините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия