Разширена вена на една от лабиите....

  • 1 550
  • 6
Здравейте,
мине не мине време и друсна по някоя гадна темичка - напоследък така ми е тръгнало, уж не много страшно, ама колкото да не ми е спокойно.... #Crazy
Днес на преглед гинекологът ми каза, че имам разширена вена на една от лабиите /срамните устни/. Някой имал ли е подобно нещо и какво се прави? Доколкото знам, май няма много неща ,които да помогнат, а аз съм си психо и сега ме загложди въпроса: ами ако стане тромб от там... Shocked Въпреки че....кой квот му е писано де.....Не съм особено притеснена, но все пак трябва да знам всичко...
Благодаря ви отсега  bouquet
Виж целия пост
# 1
Скоро бях чела някъде такава тема, но не мога да я намеря.....Никой нищо ли не знае Sad newsm78
Виж целия пост
# 2
Мисля, че са нещо съвсем нормално като хемороидите по време на бременността. Моя позната имаше и доктора даже се бъзикаше: " А такаааа, Албена с вена..." Това е още една от "екстрите"
Виж целия пост
# 3
Дали ще се оправи след раждането.....По краката вените не се оправят.... newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Може би това е темата, която си гледала.
Виж целия пост
# 5
По време на бременността ми откриха разширени вени и по двете срамни устни,после при раждането лекарката ги забеляза,но когато я попитах какво може да се направи-отговорът беше "нищо".Предположи,че са се появили от бременността и ще отминат,но вече трета година си стоят.Миналата година направих спонтанен аборт и когато отидох за преглед и доизчистване пак попитах за тях - ами нищо не можело да се направи.Така че си съжителстваме с тях без проблеми,не ме болят и не ми пречат.( Да уточня,за да не се уплашиш-абортът не беше предизвикан от разширените вени,друга беше причината)
Виж целия пост
# 6
Из имах разширена вена по време на втората бременост на едната срамна устна. След като родих сама се прибра.
Изчакай докато родиш и ако не се прибере можеш да се консултираш със специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия