не мога да го разбера това!

  • 5 770
  • 61
Здравейте!Искам да споделя с вас какво се случи тази сутрин и още ми държи влага.Става въпрос за мъжът ми,който го е гнус от собствената си дъщеря. Shocked
Малката е нещо болна тези дни и й давам лекарства,едно от които е капки за носа.Та потекли му сополки на детето,докато си пия кафето пред компютъра сутринта и моя взел една салфетка да я почисти.По едно го чувам как отива в банята и започва да драйфа.Викам си тоз моя ще умре от тези цигари. TiredПо-едно време идва и ми казва да отида аз да обърша носа на малката,че него го било гнус  моля ви се. #CrazyИдеше ми да хвана нещо  иии... направо не знам! #2gunfireОт както се е родила един памперс не е сменил! TiredМного гадно ми стана. SadКак може да те е гнус от собственото ти дете?Не мога да го разбера това!При вас така ли е ,мили мами?Вашите мъже сменят ли памперси,бършат ли сополите не детето като е нужно?
Виж целия пост
# 1
Моят мъж и пампи е сменял, и сополки бърши....даже ка то беше бебе повръщаше много и това е бърсал....
Как така ще го е гнус от собственото си дете?
А като се сексите гнус ли го е!?!?!
Виж целия пост
# 2
Това е прекалено. Не че не ми се повдига да бърша повърнато но го правя ...
От сополи и памперси не се впечатлявам.
Може човека да е чувствителен ...
Виж целия пост
# 3
Не смятам, че имаш право да го обвиняваш, и да се ядосваш.
Явно си е такъв, едва ли го е гнус конкретно от детенцето.
Човек няма контрол над това.
Това, че на valia77 мъжът не е гнуслив, не означава, че всички са такива.
При мен се случва в някакъв момент да ми се свива стомаха от отвращение от нещо - а друг път, от същото нещо - въобще не.
Иначе гнуслив ли е?
Виж целия пост
# 4
И моят е от гнусливите, имам две деца на 6 и на 1 година и винаги ме вика да и избърша сополите, а ако е наложително да е той, отива веднага да се мие, а памперс до сега не е сменял и бяга на далече даже да не вижда Shocked ,но това не ме учудва по никакъв начин, просто съм го приела  Wink
Виж целия пост
# 5
Цитат
Това, че на valia77 мъжът не е гнуслив, не означава, че всички са такива
Далеч съм от мисълта, че всички са такива....просто дамата в постинга си е питала дали нашите мъже ги правят тез неща и съответно съм и отговорила.....
Виж целия пост
# 6
Не смятам, че имаш право да го обвиняваш, и да се ядосваш.
Явно си е такъв, едва ли го е гнус конкретно от детенцето.
Човек няма контрол над това.
Това, че на valia77 мъжът не е гнуслив, не означава, че всички са такива.
При мен се случва в някакъв момент да ми се свива стомаха от отвращение от нещо - а друг път, от същото нещо - въобще не.
Иначе гнуслив ли е?
е да де,той и на мен така ми каза.Не го е направил нарочно,дошло му от вътре на човека.По принцип и аз съм много гнуслива,ама да ме е гнус от собственото ми дете...не мога да си го представя.Та то е моя и негова плът и кръв.И на мен ми се е повдигало понякога като сменям наакани памперси,но чак пък толкова да търча до банята и да повръщам...айде моля! Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
   Тези, които са свикнали да сменят памперси, не ги впечатляват сополи  Laughing

   Има такива хора, познавам, не си единствена.
Виж целия пост
# 8
Отношението на майката към децата и близоста и към тях е огромна, а бащата има съвсем друг контакт и усещане към децата си, за това в това няма нищо чудно, мъжът ти е един от многото WinkПовечето са такива, но умеят да си го прикриват и не го признават според мен Grinning
Виж целия пост
# 9
Ами да, ама ти се чудиш, как така ще го е гнус, понеже имаш обратен пример.
И моя мъж не цъфти от радост, ама ги прави "гнусливите" неща, когато се налага.
Гнусливостта е някакъв вид сетивно усещане, и при всеки е в различна степен, затова смятам,
че не трябва да се обиждаме, въпреки, че на прима виста, си изглежда доста обидно.
Кофтито е, че майките нямат право да са гнусливи  Mr. Green, по default.  Mr. Green

Ама ако не изтърчи до банята, трябва да го преглътне, и работат съвсем ще се омаже  Confounded
Виж целия пост
# 10
Хм, а попръцква ли  Thinking Ако едновременно е гнуслив и попръцква, съвета ми е - развод, веднага, ама ха  Crossing Arms

Всъщност замисли се, че повика за повръщане не е нещо, което може да се контролира. Доповръщало му се е - повърнал е. Да ти имам драмата! Аз самата не се гнуся от сополи или наакано, но един път когато синът ми беше болен и повръщаше, повръщах заедно с него именно, защото ме беше гнус. И като почиствах после, пак ми се гадеше. И к`во сега, не обичам детето си, що ли???

Виж целия пост
# 11
иначе е гнуслив към определени неща,но не от всичко.Докато мен ме е гнус от насекоми всякакви,той абсолютно обратно.
   Тези, които са свикнали да сменят памперси, не ги впечатляват сополи  Laughing

   Има такива хора, познавам, не си единствена.
слава Богу Praynig
Отношението на майката към децата и близоста и към тях е огромна, а бащата има съвсем друг контакт и усещане към децата си, за това в това няма нищо чудно, мъжът ти е един от многото WinkПовечето са такива, но умеят да си го прикриват и не го признават според мен Grinning
това се случва за първи път откакто малката се е родила.Значи се е прикривал добре Laughing
Виж целия пост
# 12
Ами да, ама ти се чудиш, как така ще го е гнус, понеже имаш обратен пример.
И моя мъж не цъфти от радост, ама ги прави "гнусливите" неща, когато се налага.
Гнусливостта е някакъв вид сетивно усещане, и при всеки е в различна степен, затова смятам,
че не трябва да се обиждаме, въпреки, че на прима виста, си изглежда доста обидно.
Кофтито е, че майките нямат право да са гнусливи  Mr. Green, по default.  Mr. Green

Ама ако не изтърчи до банята, трябва да го преглътне, и работат съвсем ще се омаже  Confounded
Това наистина си е така! Мъжете били различни, имало и такива хора, нисък праг на чувствителност и прочие, и прочие.... Бе защо не знам нито една мама дето драйфа след наакан памперс или избърсани сополи!?!? (риторичен ми е въпроса, знам си)
И моят е същия, да добавя!
Според мен е въпрос на нагласа как ще приемеш това, от което те е гнус. Въображението играе много голяма роля. И понеже е по- лесно да се викне мама, защо е нужно да се насилваме, щом има кой да го свърши!? Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Памперси не е сменял моя мъж,но е стоял до мен докто го правя ...не се е гнусял. Иначе нослето е бърсал без проблем.

Ама хора разни..
Виж целия пост
# 14
И аз да се включа.
изобщо не е гнуслив, сменя памперси, бърше сополи...
Та по тоя повод - една случка.
Стефчо има навика като не му харесва нещо, което яде в момента, да ни го подава.
Един ден баща му говори с някого по телефона, Стефчо му подава нещо и той го лапа.
Стефчо - "Ама тате, сополите не се ядат" Crazy
Чак тогава мъжът ми разбира какво става. ooooh!
Ама нали не е гнуслив, дори не отиде да се мие.
То бива-бива, ама чак дотам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия