Фиброзна тъкан в гърдите!

  • 10 124
  • 6
Имам болки в гърдите и се опипват твърди неща. Ходих на лекар и казаха, че това е фиброзна тъкан. Не изисква оперативна намеса, но не спира да ме боли. Пих капки Мастодинон  и за времето през което ги пиех нямах никакви болки, но след като ги спрях пак се започна. Моля, ако някой е имал моите оплаквания да сподели. Страшно съм притеснена. Знам, че злокачествените не болят, но все пак не спирам да мисля за това, още повече, че болката е почти постоянна. Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз съм същата. Но мене ме боли преди цикъл но 5-6 дена. Мазах с разни гелове ама не помогна. Акосе намери някакво решение ще бъда благодарна и аз да
Виж целия пост
# 2
Споко бе мила,не мисли лошото.И аз бях така с постоянна болка докато моята лекарка не ми изписа едно гелче"Прогестогел" мисля,че беше.Успокой се всичко е наред.Казвам ти го от личин опит-не хаби нерви Hug Peace
Виж целия пост
# 3
Споко бе мила,не мисли лошото.И аз бях така с постоянна болка докато моята лекарка не ми изписа едно гелче"Прогестогел" мисля,че беше.Успокой се всичко е наред.Казвам ти го от личин опит-не хаби нерви Hug Peace
Ползвам същото гелче седмица преди цикъла Peace По принцип ми го изписаха с Мастодинон и трябваше да направя един пълен цикъл, след което ако болката продължава само с Прогестогел в "критичните" дни.
Виж целия пост
# 4
И аз съм ползвала същия гел, много съм доволна но година след неговото спиране пак запачнаха постоянни болки. Не ме боли само по време на цикъл и 1 седмица след това през другото време е ужасно, даже днес следобед съм на лекар точно за това и ще видим какво ще изпише.
моите гърди са големи и картинката е много цветна (какво ли нямя в тях) но засега не се налага операция. Блят ме още от пубертета (повече от 10год) мисля че това е някякъв хормонален дисбаланс.
Виж целия пост
# 5
Капки ФЕМИНАЛ (билки са), но се произвеждат в Украйна, ако някой може да ти донесе... Пият се  по няколко капки разтворени във вода докато свърши шишенцето. Не са скъпи, а в много от случаите бучиците  повече не се появяват.
Виж целия пост
# 6
При мен проблемът е същият или поне така мисля, защото нямаше кой да ми разтълкува заключението на рентгенолога:
" мастопатично преустроен, предимно от фибро-кистозен тип, жлезен перенхим, без огнищни лезии и солитарни образования"
/ако някой може, моля да ми го разтълкува/
Джипито ми каза да не се притеснявам, предписа ми и на мен Мастодинон и ми каза, че пак трябва да отида на изследвания след 6 месеца. Проблемът е, че от тях не мога да спя и ги спрях. Сигурно ще си взема някое от тези гелчета, които се споменават по-горе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия