Бялото течение

  • 737
  • 9
Здравейте на всички Simple Smile искам да попитам за последсвията, които може да ни докара бялото течение. Имам го от много време, лекувах го, но без особен резултат. Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
А какво показват изследванията? Какви са причините за течението?
Виж целия пост
# 2
Казват, че е нормално да има течение стига да е бяло (не жълто или др. цвят) и да няма мирис. Засилва се преди мензис. Иначе най-често е гъбична инфекция, който трябва да се изследва и е много важно правилно да се лекува, защото иначе симптомите  се притъпяват за известно време и после пак наново.
Виж целия пост
# 3
Бременна ,ли си?Ако ходиш вече на консултация попитай АГ,или лекаря ,който ти следи бременноста.
Виж целия пост
# 4
чувала съм че бялото течение е защитен миханизъм на организма аз също съм се лекувала но въпреки това си го имам мисля че не е опасно стига да не е в големи количества и да не е с жълт или зелен цвят
Виж целия пост
# 5
Аз си имах течение още преди да забременея, не успях да го излекувам. През бременността също не успях и като родих бях лепнала на малкия гадинки и му лекуваха очето няколко дни. Тъй че не е за пренебрегване!
Виж целия пост
# 6
az si go imama ot predi da zabremeneia i prodaljavam da go imam i v momneta.Pravih si izsledvania i rezultati sa dobri.doktora znae i ni6to ne mi e kazal da piia iavno e normalno.
Виж целия пост
# 7
Бременна ли си или просто питаш?
Виж целия пост
# 8
Аз го имах преди бременността, по време на бременността и след като родих пак си го имам, лекувала съм го и няма оправия, но поне е бяло и не мирише, според доки нямало проблеми  Peace
Виж целия пост
# 9
При всички положения трябва да се лекува, а ако си бременна има подходящи медикаменти и за това състояние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия