Проблем в секса!!!! Писна ми!!!!!!

  • 26 601
  • 60
здравеите, искам да споделя с вас моя проблем, омъжена съм от 3 години, имаме прекрасно дете, вси4ко ни е наред поне за сега. През последните 2 години, правим секс с моя, около 2-3-4 пъти на седмица, но секс май е не е то4ната дума, това е секс то4но 4-5 секунди и той.............., и това е , така до следваstия  път................. казвам му, говорим много открито, 4е мен това не ме устройва, а той: така е тъй като го правим рядко  #Crazy , направо ми писна ве4е, и сега от 20 дни го държа на сухо......  какво бихте ме посъветвали???
Виж целия пост
# 1
По начина, по който реагираш и се държиш с него, определено не му помагаш!
Виж целия пост
# 2
да лъска преди лягане, сменете позата, вземете спрейче, да се упражнява сам, направи му свирка след вечеря и после пак .... варианти бол, макар че 4-5 сек ..... то тва не е секс .....
Виж целия пост
# 3
...ами защо не повтаряте тогава?
Виж целия пост
# 4
...ами защо не повтаряте тогава?
Peace
Виж целия пост
# 5
да лъска преди лягане, сменете позата, вземете спрейче, да се упражнява сам, направи му свирка след вечеря и после пак .... варианти бол, макар че 4-5 сек ..... то тва не е секс .....

Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
казваш че сте от 3 год заедно а от 2 е така секса........ в началото като се запознахте имаше ли го този проблем???
Виж целия пост
# 7
казваш че сте от 3 год заедно а от 2 е така секса........ в началото като се запознахте имаше ли го този проблем???
HE!!!! преди вси4ко беше то4но. Сега като ме подкани, му казвам: Какво? само да се обли4ам и събли4ам, не благодаря! Crossing Arms, а това за лъсканете на бастуна......... не помага!
Виж целия пост
# 8
Има лекари за това.
Виж целия пост
# 9
 newsm78 какво си го повредила мъжа за 1 година? след 1-та година от веднъж ли почна да става това? какво се е случило тогава. Деца имате ли?
Виж целия пост
# 10
newsm78 какво си го повредила мъжа за 1 година? след 1-та година от веднъж ли почна да става това? какво се е случило тогава. Деца имате ли?

Според мен си е бил такъв. Само че преди се е грижел повече за партньорката и понеже се е разсейвал с любовна игра е свършвал по-бавно. Сега нали се е качил на влака и е сигурен че няма да го свалят лесно не му дреме за оргазми и други бла-бла. Иска да си направи собствения кеф, пък жена му да се оправя. Много са такива егоисти.
Подръж го малко на сухо. Нека си полъска бастуна известно време сам. Или пък му върни със същото. Правиш свирка 1-2 секунди и край, да се оправя. Или почвате секс, след 1-2 сек. му казваш стига толкова или че си свършила и изчезваш. Да си свършва сам.
Виж целия пост
# 11
newsm78 какво си го повредила мъжа за 1 година? след 1-та година от веднъж ли почна да става това? какво се е случило тогава. Деца имате ли?

Според мен си е бил такъв. Само че преди се е грижел повече за партньорката и понеже се е разсейвал с любовна игра е свършвал по-бавно. Сега нали се е качил на влака и е сигурен че няма да го свалят лесно не му дреме за оргазми и други бла-бла. Иска да си направи собствения кеф, пък жена му да се оправя. Много са такива егоисти.
Подръж го малко на сухо. Нека си полъска бастуна известно време сам. Или пък му върни със същото. Правиш свирка 1-2 секунди и край, да се оправя. Или почвате секс, след 1-2 сек. му казваш стига толкова или че си свършила и изчезваш. Да си свършва сам.

подобно поведение няма да оправи нещата, само ще доведе до ново изостряне на взаимоотношенията.
Виж целия пост
# 12
про4етох мненията ви, и искам само да допълня,4е на моя,състо не му е приятна цялата ситуация .......... опитва се, старае се........НО......., на лекар просто мога да забравия да го зъведа, никога не би тръгнал. И не мисля 4е несто сам го " развалила" Naughty, просто и аз незнам...........
Виж целия пост
# 13
То ясно, че няма да му е приятно ...
Като не иска да ходи на лекар, да прочете из нета какво пише и да си купи едно спрейче от секс шопа, или да си го поръча с куриер.
Виж целия пост
# 14
Посетете сексолог. Ако мъжът ти не иска, запиши си ти час, иди и говори какъв е проблема ви, какво следва да се направи, как да го подготвиш/настроиш ЗА специализирана помощ.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия