детски зъболекар варна

  • 3 578
  • 7
Не знам дали изобщо съществуват специализирани детски зъболекари, при нашата, където ходя аз, съм виждала деца да чакат, но все пак някои ако има инфо, моля да сподели, тъй като най-вероятно ще ни се наложи първа среща със зъболекаря
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти д-р Лилова от Първа Частна Стоматология"Фармадент".Преди бяха зад Рощок сега са в Градска болница. Много е внимателна и много добър специалист. Познавам я отдавна/сестра ми работеше при тях на регистратурата/, само при нея водя всичките си деца. Много я харесват и ходят на зъболекар с удоволствие, умее да предразполага децата,спокойно им обяснява и ги занимава. Вози ги на стола, дава им да пипнат машинката, инструментите. Мисля,че ще сте доволни.
Пожелавам ви успех при първата си среща със зъболекар.
Виж целия пост
# 2
благодаря много за съвета, ще пиша отзиви, као се стигне до решение Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Подкрепям за Д-р Лилова. Водя дъщеря си при нея, сама аз също съм и пациентка, от времето когато аз бях дете  Wink
Виж целия пост
# 4
д-р Лилова е добър специалист.Аз водих дъщеря ми/5г./ в център "Даковски" при Д-р Даковска.
Първия път въобще не искаше да седне,но лекарката набързо я сложи на мястото и,а втория път като отидохме влезе сама,без мен и си седна на стола.Освен това работи с направления
Виж целия пост
# 5
  Някой ходил ли е наскоро при тази д-р Лилова,за да ми каже каква е процедурата/предполагам,че се носи  здравната книжка на детето/ и знаете ли точното местонахождение на кабинета,телефон за запазване на час?
Виж целия пост
# 6
Посещавала съм д-р Мартин Цветков с големия ми син.Много е внимателен и умее да предразполага децата.Кабинета се намира на ул."Рила"23
Виж целия пост
# 7
здравейте мами,
можете ли да ми кажете дали някаква сума от лечението се поема от здравната каса или всичко е платено?
Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия