Мъжете ви посягат ли ви?

  • 7 077
  • 104
Има ли ли сте случаи в които мъжа ви да си "изпусне ръката" и да получите някой шамар?
Преди около месец имахме бурен скандал в къщи породен от абсолютна глупост за първи път от 10 години ми се прииска да удяря шамар на жена ми. Но все пак ми мина мисъл през главата..
Виж целия пост
# 1
Само на шега сме се пляскали, но имаики предвид мъжа ми колко е избухлив, съм сигурна че понякога му се е приисквало, но до сега никога Naughty
Виж целия пост
# 2
Не.Но само да си го помисли и ще го изхвърля през балкона.
Виж целия пост
# 3
Всеки нормален мъж като го изкарат от кожата му идва да напляска жена си ... но само някои го правят. И аз съм имал подобни моменти, но като повечето съм се спирал на време. Струва ми се даже, че жените често си го просят, кога съзнателно, кога несъзнателно .
В някои страни се счита за нормално да и опердашиш дупето (не по лицето или другате) от време на време.
Виж целия пост
# 4
Всеки нормален мъж като го изкарат от кожата му идва да напляска жена си ... но само някои го правят. И аз съм имал подобни моменти, но като повечето съм се спирал на време. Струва ми се даже, че жените често си го просят, кога съзнателно, кога несъзнателно .
В някои страни се счита за нормално да и опердашиш дупето (не по лицето или другате) от време на време.

Те и жените биват изкарвани от кожата им понякога. Но що ли не им идва да напляскат мъжете си?

Сигурна съм, че на моя дори не му е минавало през ума да ми посяга.
Виж целия пост
# 5
НЕ Peace.....моят мъж ми е казвал че за него ще е унижение да посегне на жена си  Peace.....има хиляди други начини един мъж да изкара яда си Wink
Виж целия пост
# 6
Има ли ли сте случаи в които мъжа ви да си "изпусне ръката" и да получите някой шамар?
Преди около месец имахме бурен скандал в къщи породен от абсолютна глупост за първи път от 10 години ми се прииска да удяря шамар на жена ми. Но все пак ми мина мисъл през главата..


Не. После на мен ще ми се прииска да го удуша с възглавницата, докато спи.
Не знам какви мисли са му се въртели в главата, но знае, че посегне ли ще му се случи случка. Сакът ще му е готов след 5 минути и ще има зелена светлина да си намери друга да шамаросва.

Да не говорим, че посягането е израз на комплексарщина и абсолютна неспособност да водиш нормален спор и да защитиш позицията си.
Виж целия пост
# 7
Не никога не ми е посягал.Понякога сме си говорили така на маитап,и знае че докато ми посегне багажа му щее пред вратата.
Виж целия пост
# 8
Женени сме от 13 години и никога не ми е посягал.Може би му се е приисквало понякога да ме шамароса но не го е правил.Според мен боят не оправя нещата,а само ще ги влоши.Не сме диваци,че да се избиваме я!Има много по-цивилизовани начини,за да се разберем.Мъжете се били ядосвали-ние не се ли ядосваме?Хайде сега ,като сме слабия пол да ни утрепят от бой ли?  Thinking
Виж целия пост
# 9
Не.

Удряли ли са ви мъжете ви?
Кога един мъж удря?

И една по-интересна  Mr. Green
Били ли сте мъжа си?
Виж целия пост
# 10
Никога!  Peace И двамата се ограничаваме само в подвикване. До ден днешен не си е позволил с един епитет да ме обиди дори... за разлика от мен на няколко пъти.  Embarassed

Първият сигнал, че единия би посегнал на другия, е чупенето и хвърлянето на различни предмети - това знам от позната, която се разведе след поредния побой.  #2gunfire  #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Не. Знае, че ако го направи, това ще е края на нашите отношения. Без коментари, без обяснения - просто край.
Виж целия пост
# 12
Никога не си е позволявал да ме удря.
Виж целия пост
# 13
скубал ме е, извивал ми е ръцете, раздрусвал ме е, стискал ме е за ченето и ме е блъскал на леглото - всичко това по веднъж. Шамар досега не ми е удрял. Обиждал ме е, нагрубявал ме е, заплашвал ме е. Дала съм му да разбере, че направи ли го пак - това ще е краят.
Виж целия пост
# 14
Не не ми е посягал.И съм повече от сигурна,че няма да го направи.
Може и да му е минавала тази мисъл да ме цапардоса,като му вдигна кръвното,но нито го  е казвал,нито го е правил. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия