дифузер?

  • 2 017
  • 25
Здравейте момичета!Предполагам,че тази тема вече е обсъждана,но не можах да открия.Ако може да ми разясните по-подробно за дифузерите и кои марки са добри.Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета!Предполагам,че тази тема вече е обсъждана,но не можах да открия.Ако може да ми разясните по-подробно за дифузерите и кои марки са добри.Благодаря ви! Hug

Здравей!

Има всевъзможни марки сешоари с дифузери, но по мое мнение най-добрият вариант е да си вземеш професионален. С широк дифузер.
Действаш с него на мокра коса, намачкваш с пяна обръщаш главата надолу и намушкваш Mr. Greenкосата в дифузера. И така докато изсушиш. Ако косата ти е къдрава става страхотно, а ако ти е по-скоро права или чуплива би могла да добиеш приятни чупки Heart Eyes
Моята е права, но като я намачкам с пяна и изсуша така, става страхотно Peace
Виж целия пост
# 2
моятя е чулпива по краищата,в средата ми е по-права.Благодаря ти все пак!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравей!

Има всевъзможни марки сешоари с дифузери, но по мое мнение най-добрият вариант е да си вземеш професионален. С широк дифузер.
Действаш с него на мокра коса, намачкваш с пяна обръщаш главата надолу и намушкваш Mr. Greenкосата в дифузера. И така докато изсушиш. Ако косата ти е къдрава става страхотно, а ако ти е по-скоро права или чуплива би могла да добиеш приятни чупки Heart Eyes
Моята е права, но като я намачкам с пяна и изсуша така, става страхотно Peace
[/quote]
точно,кратко и ясно  thumbsup  ... по темата моят е Conegliano и съм доволна,ако искаш по добър ефект при къдренето ти препоръчвам черната пияна и лак на Taft поне от всички които съм ползвала тези са най-фиксиращи   33uu
Виж целия пост
# 4
мерсииии Hug
Виж целия пост
# 5
Как така "намушквам" косата в дифузера? newsm78
Виж целия пост
# 6
Как така "намушквам" косата в дифузера? newsm78
Да, бе! ooooh!
Не е ли по- правилно да намушкаш дифузера в косата? newsm78
Виж целия пост
# 7
Професионалните сешоари май имат такива дифузери и с тях 100% е много по-лесно,но аз с моя нищо не мога да направя. #Crazy
Виж целия пост
# 8
 newsm35 newsm35 newsm35
Виж целия пост
# 9
newsm78
Виж целия пост
# 10

Руска,kaкво си се зачесла? Mr. GreenТи не знаеш ли,че така се навъртат, най-бързо много публикации. Joy
покрай нея и ние облажихме по една публикация Mr. Green
Виж целия пост
# 11
моята коса горката е толкова права, че като опитам да я начупя с дифузер ставам като ритана зелка  Sad
Виж целия пост
# 12
Що ли се чешам, верно? newsm78
Всъщност, отговора на ясно зададения въпрос е недвусмислен Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 13
Косата ми е чуплива към къдрава и само с дифузер ми стават хубави къдриците.Правя я както са описали по-горе-като е мокра я намачквам с пяна и после се суши с дифузера.
А от преди да го открия имах преса за изправяне на косата,защото иначе ми стоеше на никъде и никакви допълнителни продукти за къдрици не ми помагаха.С нищо не се постига такъв ефект както с дифузера Peace
Виж целия пост
# 14
Аз пък така и не се научих моя да го използвам Rolling Eyes.
Имам го от 7-8 години вече и е почти девствен.
Ставам като дърта кошница в главата... Confused
От пяната щръква на всевъзможни посоки,после не мога да я среша...
Некадърна работа ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия