какво ви е мнението за това???

  • 2 729
  • 21
случайно попаднах на тази статия за секса и българите и честно казано ми стана малко тъжно от заключенията, че едва ли не сме първобитни животни вие какво мислите по въпроса? http://intimno.rozali.com/sex-taini/p6378.html  Tired
Виж целия пост
# 1
мисля, че са глупости
Виж целия пост
# 2
Интересна статия, в която според мен има известна доза истина. Тя е може би някъде там, скрита в прослойките на обществото, като разбира се има и изключения. Срещала съм ги и в двата варианта - интелигентни мъже, парадиращи със сексуалният си живот, и обратното - интелигентни мъже, които по никакъв повод не подсказват "бройки" и умения. Същото важи и за обратната страна на медала, другата крайност - простаци, които парадират /то за тези всеки може да даде примери/ и простаци, които не парадират /много, наистина много малко/.

Като цяло статията е леко обезпокояваща, но в индивидуален аспект всеки човек, всяко семейство или всяка връзка е различна и всички ние бихме могли да правим различни изводи.
Има си го статистическото, което винаги е една сухоежбина.
Виж целия пост
# 3
Много повърхностен материал, който изобщо не е обективен. Срамота за авторката!
Виж целия пост
# 4
Много повърхностен материал, който изобщо не е обективен. Срамота за авторката!

и аз така мисля - изкарва ни едва ли не че правим само животински секс без любов и нежност  #2gunfire Sick
Виж целия пост
# 5
С риск да ме оплюете ще кажа, че статията си е напълно вярна.В този форум се говори за секс, затова, че жените били незадоволени и т.н. /почти всяка втора тема е за това/.Колко пъти съм чувала от приятели и познати на мъжа ми /мъже/, които се хвалят кой коя е опънал, изкъртил и т.н.Човек, който гледа на секса като на дълбоко интимно преживяване между двама души, никога няма да го нарече лашкане, чукане и т.н.Не знам коплекси ли избиват хората, що ли?
Виж целия пост
# 6
Забравили са да отбележат,че освен петте века подтисничество имаме и 45г социализъм. Тогава сексът се считаше само за начин на възпроизводство,а всичко останало-" мръсен капитализъм",разврат и тн
Виж целия пост
# 7
С риск да ме оплюете ще кажа, че статията си е напълно вярна.В този форум се говори за секс, затова, че жените били незадоволени и т.н. /почти всяка втора тема е за това/.Колко пъти съм чувала от приятели и познати на мъжа ми /мъже/, които се хвалят кой коя е опънал, изкъртил и т.н.Човек, който гледа на секса като на дълбоко интимно преживяване между двама души, никога няма да го нарече лашкане, чукане и т.н.Не знам коплекси ли избиват хората, що ли?

Подкрепям Peace

Много повърхностен материал, който изобщо не е обективен. Срамота за авторката!

и аз така мисля - изкарва ни едва ли не че правим само животински секс без любов и нежност  #2gunfire Sick

Да, правим секс с любов и нежност, но това е секс в семейството /връзката/. В статията се визира секса на българина въобще, мисленето относно секса...
Виж целия пост
# 8
Като основна идея това е описано още от Иван Хаджийски преди 9 септември. В една от книгите си описва каква е нагласата на българина към семейството, секса и децата.
В тази статия са допълнени някои сравнения  с модерния свят и повечко статистика.

Но в общи линии си е така. А и сексът е едно от най-първобитните човешки особености - това и инстинкт.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно вярно.
Виж целия пост
# 10
В цял свят има хора, които гледат на секса като спорт, като неангажиращо удоволствие и т.н.  Ние, българите, сме доста по-консервативни по отношение на семейните (любовни) отношения, отколкото много европейци.
Тези причинно-следственни връзки с турското робство малко в повече ми дойдоха на мен лично.
Виж целия пост
# 11
В цял свят има хора, които гледат на секса като спорт, като неангажиращо удоволствие и т.н.  Ние, българите, сме доста по-консервативни по отношение на семейните (любовни) отношения, отколкото много европейци.
Тези причинно-следственни връзки с турското робство малко в повече ми дойдоха на мен лично.
Съгласна съм. Писна ми от тъпи статии в последно време. Хваща се една идея, която повечето хора биха възприели нормално и се разтяга и преекспонира до безумие.
Виж целия пост
# 12
Аз пък съм напълно убедена, че едно е да си консервативен, друго е да си дивак. Консурвативизмът е нещо, което се възприема като идеология и се възпитава съзнателно и целенасочено в цялото общетво, а не е продукт на някакви инстинкти, както е при нас. Думата "секс" още е нещо срамно, едва ли не. Това да не е паднало от небето. Турското робство ни дърпа 500 години назад спрямо културното развитие на Европа, където се заражда консерватизмът като светоглед. Тук при нас си е чиста дивотия!
Виж целия пост
# 13
gergandi: И защо смяташ, че ние сме диваци ?! Много плоски са тези обобщения за мен...
Виж целия пост
# 14
До голяма степен съм съгласна със статията и с герганди.
И именно през вековете на робство българина се е учил на секс от животните в задния си двор. Това се предава с поколенията, а от последното робство не са минали кой знае колко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия