ФМ при Доц. Томова на 19-20 ноември ?

  • 1 757
  • 8
Здравейте, имам час за фетална ехокардиография при доц. Томова на 22 ноември . Не съм от София и се оказа че на 19 и 20 ще пътувам по друг повод там , та ако някой има такъв записан съгласен ли е да си ги разменим, та да не се разкарвам още веднъж?
Виж целия пост
# 1
Мила, нуждая се от твоя час утре, нещо не мога да вляза в icq, ще чакам с нетърпение да ми пишеш. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
molia vi 6te mi kajete li kade preglejda doc tomova 4uvala sam za neia no neznam v koia bolnica e.predvaritelno blagodaria
Виж целия пост
# 3
 В св. Лазар и в св.София  Hug 
Виж целия пост
# 4
molia vi 6te mi kajete li kade preglejda doc tomova 4uvala sam za neia no neznam v koia bolnica e.predvaritelno blagodaria

 Телефонът и е 0887606830.
Виж целия пост
# 5
Прегледът в МЦ "София" струваше 70лв, без запис.
Оказва се ,че тя е детска лекарка и специалист по кардиология, освен че се занимава с ехография, ако имате конкретни опасения за сърчицето на бебето, отидете при нея.
Виж целия пост
# 6
mnogo vi blagodaria za kordinatite i .6te i se obadia za da zapazia 4as a v koia sveta sofia 4astnata li
Виж целия пост
# 7
Ами то не е Св. София а Медицински Център "София" на Цар Борис III N54. Иначе четох,че преглеждала и в Св. Лазар на по-висока тарифа, з. апаратът бил по-добър (с/у 120лв)
Виж целия пост
# 8
mersi msbilt
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия