как се прави момИче ,има ли начин или..

  • 9 528
  • 20
Здравете мили момичета!От скоро се замислям да имам още едно детенце,а тъй като първото ми е момче сега си мечтая за една принцеска и се чудя ли чудя как да стане..
Ако някоя от вас знае рецептата моля да я сподели Blush
И успех на всички  EFP
Виж целия пост
# 1
Уф... мине се не мине месец, и се изтипосва  такава тема  ooooh!
Някой ако знае рецептата, която искаш, смокинка, ще му дадат Нобеловата награда за медицина.
Но тъй като поста ти е изпълнен с много позитивни емоции, няма да ти се нахвърлям за нетактичния въпрос. Само ще кажа, че всички момичета тук искат детенце - здраво детенце - и с това се изчерпват претенциите им. Сигурно всяка вътре в себе си има някакви предпочитения за пола, но през ум не ни минава да се замисляме за това.
Можеш да попиташ в "Майки - бъдещи и настоящи", там може и някой да има рецепта, която при него да е дала резултат, на нали знаеш - шансът е 50 на 50  Peace
Виж целия пост
# 2
 ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!
Виж целия пост
# 3
ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 4
Значи мога само да ти кажа как се правят бебета .....................за момиче не намирам рецепта в библиотеката!!!
Виж целия пост
# 5
Сутрин на отворен прозорец при минус 5 градуса Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами правите го обратното на както сте направили момчето  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ами правите го обратното на както сте направили момчето  Mr. Green
Подкрепям те Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ама много сте гадни всички, нямам думи...

Смокинка, слушай ме мене: трябва да правите секс точно в деня на овулацията, той е най-важен, наблягайте и на дните около нея, те също са фертилни, макар и по-малко. Шансовете да заченеш момиченце по този начин са големи - 50% Flutter
Виж целия пост
# 9
Ама то така се правят близнаци Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не е вярно Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 11
Казват, че за момиче трябва да се прави любов преди датата на овуто, докато за момче на самата дата. Това се основава на факта, че сперматозоидите ,носещи ХХ хромозома са по-издръжливи и шанса да преживеят по-дълго ,когато тези с ХУ хромозомата вече са измрели е по-голям. Тези пък с ХУ хромозомата /от които се зачева момче/ са по бързи и тогава ,когато се прави любов точно на самата овулация или малко след нея се зачева момче. Незнам дали го обясних добре.
Виж целия пост
# 12
ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!
Peace
Виж целия пост
# 13
И аз ще се пошетя с рецептата.
Кажи на мъжа ти:да цели ниско долу вдясно с чупка в кръста.
При мен уж свърши работа,но бебе още не е излязло,та ако доктора е сбъркал и вземе,че до раждането изникне някоя пишка,Василчо го пращам на уроци по танци.
Виж целия пост
# 14
Казват, че за момиче трябва да се прави любов преди датата на овуто, докато за момче на самата дата. Това се основава на факта, че сперматозоидите ,носещи ХХ хромозома са по-издръжливи и шанса да преживеят по-дълго ,когато тези с ХУ хромозомата вече са измрели е по-голям. Тези пък с ХУ хромозомата /от които се зачева момче/ са по бързи и тогава ,когато се прави любов точно на самата овулация или малко след нея се зачева момче. Незнам дали го обясних добре.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия