Искам да купя дълга жилетка с колан,за момиченце около 2г.

  • 536
  • 4
Много ми се иска да взема такъв модел за дъщеря си,но от липса на време за обиколки,а и поради специфичния модел за сега не попадам на нищо подобно.Виждали ли сте някъде по магазините такъв,къде и на каква цена?
Дължината и да е под дупето,почти до коляното и да е с хубава яка.Не съм сигурна дали такава дължина ще стои добре без коланче,но ако е така,не държа на колана.Опитвах се да открия и по сайтовете поне да визуализирам,но и там до никъде не стигнах  Embarassed даже ми се върти в главата като идея,дали може да има такава жилетка,но с памучна подплата,за да се носи почти като пролетно яке  newsm78 Поне такива съм виждала дамски модели.
Виж целия пост
# 1
Ние имаме такава жилетка. Невероятно хубаво стои- дълга, с богата яка и с коланче от сатенена панделка в цвят корал. Купена е миналата пролет от Премама. Не знам дали имат такава в новата колекция.
Виж целия пост
# 2
нещо такова?
http://www.laredoute.fr/vente-gilet-enfant-okaou.aspx?productid= … e&pagesize=16
Виж целия пост
# 3
Да,точно  Peace Много благодаря  Hug Уж се рових из сайта,ама къде съм гледала  Embarassed
И цветът и много ми допада,само доколкото виждам размерите са над 102,което е доста голямо за 86-те см на дъщеря ми  newsm78
Ако някой е видял в магазин в Сф да се продава подобна жилетка,моля да сподели  Hug
Виж целия пост
# 4
Дони, точно вчера гледах такива жилетки ,в розово и зелено, в един магазин на пазара при нас, в Красно село. Аз този магазин много го уважавам, продават страшно сладки, качествени турски дрехи. Цените май бяха нещо около 30 лв. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия