Идеи за празнуване на рожден ден

  • 3 122
  • 10
Здравейте, прегледах темите до някъде и след като не видях нищо по темата, реших да ви попитам. Дайте идеи къде да си празнувам рождения ден. Ставам на 30 Simple Smile и ми се ще да събера приятели някъде, на бар или клуб, обаче почти никъде не съм ходила наскоро Embarassed и нямам никакви идеи. В голямо чудене съм newsm78, рожденият ми ден е след две седмици, така че моля, помагайте
Виж целия пост
# 1
Идеи много.Зависи от това какъв тип човек си,какво е обкръжението ти,къде обичате да ходите,в какви заведения.Аз не бих експериментирала ,на такъв празник,за да не ми се  скапе празника,и да не остана с лоши спомени до следващия.Скоро ни поканиха на рожден ден-първо хапнахме в един ресторант,а от там в един клуб луди танци...много готино беше.Според мен не толкоз заведението,а обкръжението е по важно-то прави празника.Каквото и да решиш важно е настроението.Успех в избора!  bouquet
П.П А като дойде времето пийте едно и заради мен!  Joy
Виж целия пост
# 2
Здравей, maigto . Аз също ставам на 30 този месец и имам подобна чуденка. При мен ситуацията е сложна, защото ние ще трябва да сме с детето, както и повечето от приятелите ни също са с малки деца, които няма на кого да оставят. Така че клубовете и дискотеките отпадат като вариант. Вкъщи не ми се иска да сме, защото това означава да съм ангажирана с приготвяне на храна, сервиране, отсервиране и т.н.... На ресторант ако поканя всички, които искам ще ми дойде доста скъпичко, а все пак  имам юбилей  Rolling Eyes Направо не знам..
Виж целия пост
# 3
Аз Преди да се роди Кари кви купони си спретвах у нас просто беше супер.Мислила съм и за заведение,но пък там с мойта голяма тумба ще ми излезе доста соленко и затова предпочитах да е в нас.А сега с нея хич и не си помислям за празнуване.От тук на татък тя ще е на преден план  и за нейния рожден  ще мисля... за моя  ThinkingАко измисля нещо на деня с някое приятелско семейство пр.на ресторант ,колкото за здраве.     
Ако си сама(без деца) не му мисли и купонче си спретни.С песни и танци до зори със приятели добри и...подаръци страхотни получи....
Виж целия пост
# 4
В кой град?  Аз празнувах 30-тият си рожден ден миналата седмица в един бар. Атмосферата беше приятна, обслужването на ниво, а и стана купон... и танци, е не чак до зори  Grinning
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за отговорите.
За София става въпрос. Ама като ни куца нощният живот, изпадаме в такива размисли EmbarassedТо направо си е цяла трагедия newsm78
Препоръчаха ми Грамофон, някой ходил ли е там?
Виж целия пост
# 6
Здравей

Според мен много неща зависят и от финансовата страна на нещата. Ако можеш да си позволиш дискотека за цялата компания за цялата вечер ще ви бъде много весело.

Или пък първо ресторант (кръчма, бирария), после танците.
Виж целия пост
# 7
Преди 2 седмици и аз навърших толкова. Отдавна не си бях празнувала рождения ден и реших, че този път ще го отбележа. Вкъщи категорично се зарекох, че няма да се занимавам, защото искам да си усетя празника. И така след дълго проучване отидохме в пиано бар Синатра. Изкарахме страхотно, даже повече от страхотно. Приятелите ни ме поздравяваха, обслужването беше на ниво, танцувахме и се забавлявахме до към 3:30. Това ще остане незабравим рожден ден за мен!
Горещо ти го препоръчвам! Всичките ми гости останаха много доволни, нямаше човек който да не стана да танцува.
Бях поръчала 2 студени плата, но не се изядоха (платата се поръчват предварително, защото ги поръчват), но може и без тях. Всеки си поръчваше за пиене каквото иска, внесох си торта, която ми поднесоха фламбирана и с фоеверка (не си носи свещи, ако решиш за там). Не бяхме много хора, някои не можаха да дойдат, но здраве да е.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190996

За Jenivas, на теб ще препоръчам да си го отпразнуваш вкъщи щом ще има и деца. Не е нужно да правиш гозби и да готвиш гарнитури. Вземи хубаво пиене, хубава торта, направи 2 големи тави пица, нарежи ги на малки парчета, сложи ядки, сирена, колбаси, чипс и др. такива. Сложи всичко това на една маса и ще стане чуден празник. Украси си с балони, раздайте на децата шапки и така. Може да вземеш и от панираните пилешки и кашкавалени хапки и за да не се занимаваш с пържене ги хвърляш във фурната и си готова. Има и такива пилешки с динозавърчета, вземи за децата от тях. А една фоеверка на тортата ще е още по-красиво. Подбери музика и веселбата е налице.

Препоръчаха ми Грамофон, някой ходил ли е там?

Ами зависи каква музика харесвате и каква обстановка искате. Аз съм ходила веднъж и не останах очарована, гъчканицата е пълна и според мен не е много за такива поводи.
Виж целия пост
# 8

Препоръчаха ми Грамофон, някой ходил ли е там?
Ами Грамофон-а е по-скоро бар - т.е. там няма кухня. Зависи какво търсите, де. Там е гъчканица, но не е лошо.
За ситуация с деца аз горещо препоръчвам О'Шипка на Бр. Бъкстон и по-специално отделението им за непушачи. То е на най-долния етаж, голямо е и няма много хора в него. А гостите, които са пушачи излизат да пушат на вън. Ние там празнувахме 1-вия рожден ден на дъщеря ми и съм много доволна. Имат много неща и съм супер доволна от сметката накрая Laughing. Разрешиха ни да си занесем тортата, въобще - супер.
Виж целия пост
# 9
Пиано бар Peace
Виж целия пост
# 10
Eх, Грамофон..Много хубави спомени имам от там..Винаги съм си изкарвала страхотно! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия