Преминаването то биберон към чаша

  • 1 148
  • 10
Навършихме годинка. Проявява интерес към чашите, когато ние пием или към сламката, когато пие каката. Има чаши с преходни накрайници и такива с мека сламка. Вие кои сте ползвали и от кои сте доволни? Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Сега ли се сети? Simple Smile И с накрайник и със сламка съм давала. Първо с накрайник на 6 месеца, не се сещаше да вдига чашата и затова купих със сламка. Скоро и с накрайника се светна.
Виж целия пост
# 2
Ако иска давай. Моето дете от скоро започна да пие с накрайник и сламка ( от ок. 6 мес) И по-рано е опитвал, но си искаше биберона и това е. Като наближи да тръгва на ясла започнах да го уча и от чаша, той се дърпаше, после се поля и направо намрази чашите. Едва от 1 седмица в яслата е започнал да пие от чаша. Така, че децата са различни.
Шишето с накрайник ми е на Дисни ( о.к4-5 лв), но махнах мекия накрайик, че нещо не пускаше и сложих твърд на Авент. Пасва идеално.
Шишето със сламка също е на Дисни, май беше 3,50 лв. също е хубаво.
Виж целия пост
# 3
не ще  накрайник нито сламки от 11 м държи да пие от чаша , отначалото трудно му се одаваше и се оливаше но вече успява да си пийне  Peace
иначе още си ползваме и маг.чаша на AVENT
Виж целия пост
# 4
А според мен е най-добре детето да се учи на най-обикновена чаша. Тези  неразливащите се са само за нещо, което се пие в легнало положение или за разходка или места, на които е важно да не се полее. Много мръсно нещо са тия аши и не виждам мисъл детето да пие от едно, та от друго, та от трето, докато си мине на нормална чаша.
Виж целия пост
# 5
 Със сламка се мъчеше като пие и за това давах чаша с накрайник.От обикновена чаша се научи да пие много бързо.Сега на 3г. вечерното си мляко в леглото още го пие с накрайник.Аз също не бих се справила легнала с нормална чаша.
Виж целия пост
# 6
Синът ми пие още от шише с биберон, купих му чаша с накрайник на Нук, но не я предпчита.Справя се и от чаша още от преди 3-4 месеца.
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми не иска да пие течности, много рядко пие вода. Единствената и течност е млекото.
Как да я свикна на чаша? Мисля, че е време. Въобще не иска да пие от магическата чаша на Авент
Виж целия пост
# 8
Започна с чаша със сламка и сега предпочита да си пие от такава. От обикновена чаша му дадох като започна да проявява интерес, но и сега се олива доста често.
Виж целия пост
# 9
Моя син проявява интерес към чашата с накрайник и сламка, само за да ги хапе и да си чеше венците. Иска си шишето с биберон. От време на време изкарвам по някоя чашка, пие две глътки и после си играе. Някой ден като махна биберона, ще го науча направо от обикновенна чаша да пие.
Големият също от биберон мина направо на обикновенна чаша.
Виж целия пост
# 10
Накрайници - да не види , обаче успява да пие със сламка и с чаша, ако му я държа. Накрайник предложих на 6 м., но бях дарена с такъв укорителен поглед, че бързо се поправих и върнах биберона  Joy Joy Joy Joy.... А със сламка , той прояви сам желание да пие като беше на 7 и ме гледаше как аз пия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия